למעלה מ-1,000 משתתפים במרוץ שדרות-שער הנגב 2021

למעלה מ-1,000 משתתפים במרוץ שדרות-שער הנגב 2021

יריית הפתיחה: למעלה מ- 1,200 רצים ורצות מכל הארץ הגיעו לשדרות והשתתפו במקצה התחרותי של 5 ק"מ ועוד מאות רבות של אנשים וילדים, מהעיר ומהסביבה, לקחו חלק במקצים השונים ובמתחמי ההפעלה לילדים,  Food Trucksועוד במסגרת מרוץ הלילה שדרות-שער הנגב, בשיתוף "אמדוקס". ראש העיר, אלון דוידי: "זו הייתה יריית הפתיחה לאירועי הקיץ של שדרות 2021".

ביום חמישי שעבר, החל מהשעה 17:00 ועד שעות הלילה, התקיים מרוץ שדרות-שער הנגב 2021 בפארק מוסקוביץ' (המוזיקה). זוהי השנה השלישית של המרוץ וזאת לאחר שבשנה שעברה המרוץ לא התקיים בשל התפשטות נגיף הקורונה.

ראש העיר, אלון דוידי, הוביל את יוזמת המרוץ יחד עם ממלא מקומו, אלעד קלימי, שכבר שנים רץ למרחקים ומשתתף במרתונים. אליהם הצטרפו מחזיק תיק הספורט, חבר המועצה ארתור זכרייב וראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין.

על ההפקה עמלו במשך שלושה חודשים גף אירועים וספורט בעיריית שדרות, בהנהלתו של אופיר אסולין, מרכז הצעירים בהנהלתה של דניאל מרדכי גרינברג והמפיק אריק פלהיימר. המרוץ המוצלח היווה את יריית הפתיחה לכל אירועי הקיץ שיתקיימו בשדרות בקרוב.

פארק מוסקוביץ' (המוזיקה) הפך למתחם הפנינג חגיגי ושמח לכל הילדים והמבוגרים שהגיעו לקחת חלק ולהשתתף גם במרוץ. במקום היו מתחמי הפעלה לילדים, דראמס, טרמפולינות, מתחמי ישיבה, מתחם Food Truck (אוכל), מתחם Expo (רכישת מוצרי ספורט), מתחם בירה ללא אלכוהול וכמובן דיג'יי שליווה את כל הערב והרים את האווירה. בכל הנוגע למקצי הריצה השונים הוצע מבחר של מקצים לכלל הגילאים ובהתאם גם ליכולות הפיזיות. המקצה הראשון שנפתח הינו מקצה החינוך המיוחד. מקצה שבו השתתפו ילדים ונערים מכלל מסגרות החינוך המיוחד שקיימות בשדרות ובשער הנגב. לאחר מכן התקיים מקצה אפרוחים מרגש שהוקדש לזכרו של עידו אביגל ז"ל ובו השתתפו גם אביו, אסף, בני דודיו ואחותו תהל. כמו כן, התקיימו מקצה עגלות, מקצה עממי 2 ק"מ ומקצה תחרותי של 5 ק"מ שאליו הצטרפו רצי ה-10 ק"מ, לאחר שהמקצה בוטל בהמלצה רופאת המרוץ בשל עומס החום.

בין הגברים שרצו זכה במקום הראשון מוטי מזרחי, במקום השני ברהן בלטה ובמקום השלישי אלמאיהו אישאשם. מבין הנשים שרצו זכתה במקום הראשון סינתיה בר, במקום השני כרמית לוי בן אדיבה ובמקום השלישי טליה אלמוגי. הזוכים המאושרים זכו בגביעים ובשוברי קנייה לרכישת מוצרי ספורט ועוד.

ראש העיר, אלון דוידי: "כמה כיף היה לפגוש את התושבים והאורחים הרבים, לרוץ יחדיו וליהנות מערב חגיגי ושמח לכל המשפחה. שמחתי שהרמנו הפקה מדהימה עם מועצת שער הנגב וחברת אמדוקס. אני רוצה להודות לכל העוסקים בכך, לכל מחלקות ואגפי העירייה שלקחו חלק בהפקת האירוע. הקיץ השנה בשדרות יהיה מטורף ומלא בפעילויות, יש למה לצפות!".

ראש המועצה האזורית שער הנגב, אופיר ליבשטיין: "מרוץ שער הנגב שדרות הוא עוד ביטוי לשותפות שלנו עם העיר שדרות, לטובת תושבי האזור כולו. בשנים האחרונות, אנחנו נמצאים בתנופה בלתי רגילה והקיץ הזה הולך להיות עמוס בפעילויות ואירועים. שמחתי לראות אלפי רצים, משער הנגב, שדרות ומכל הארץ, שבאו לאזור שלנו כדי לרוץ בשבילים היפים והייחודיים שלנו. השותפות בינינו לבין שדרות ממשיכה להוכיח את עצמה כל פעם מחדש".

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט, ארתור זכרייב: "המרוץ העירוני בשיתוף שער הנגב הפך למסורת ולאירוע חגיגי של העיר שדרות. אנו פועלים על מנת לקדם את תחום הספורט ואת השמירה על אורח חיים בריא וקיום המרוץ רק היווה את יריית הפתיחה. תודה לראש העיר אלון דוידי על גיוס הכספים, למנהל מחלקת ספורט ואירועים, אופיר אסולין על שיתוף הפעולה וכמובן לכל העוסקים במרוץ".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *