למעלה מ-2,000 משתתפים במרוץ שדרות החמישי

למעלה מ-2,000 משתתפים במרוץ שדרות החמישי

רצים אל היעד: יותר מ-1,200 רצים ורצות השתתפו במרוץ שדרות-שער הנגב שהתקיים ביום חמישי שעבר. המרוץ כלל מגוון מקצים ביניהם מקצה 'אפרוחים' לילדים ומקצה תחרותי של 10 ק"מ. בנוסף, בפארק 'עזריאלי' התקיימו גם מתחמי הפעלה ספורטיביים עבור הציבור הרחב.

ביום חמישי שעבר התקיים בפעם החמישית מרוץ שדרות-שער הנגב. מדובר על מסורת בעיר שדרות אליה מגיעים תושבים ורצים רבים מכל הארץ. את המרוץ מפיקה עיריית שדרות, בהובלת החברה העירונית לספורט ומרכז צעירים, יחד עם המתנ"ס העירוני, אמדוקס ועוד שלל שותפים. כמו כן, השנה המרוץ התקיים בפארק 'עזריאלי' והחל מהשעה 17:00 ועד שעות הלילה היה ניתן להנות מהפנינג ספורטיבי במיוחד. אלפי ילדים ומבוגרים הגיעו להנות ממתחם שכלל עמדות משחק ספורטיביות, עמדות אופני ספינינג, מתחם Food Truck (אוכל), מתחם Expo (רכישת מוצרי ספורט), מתחם הפעלה לילדים וכמובן דיג'יי שליווה את כל הערב והרים את האווירה.

החל מהשעה 18:00 יצאו לדרך מספר מקצים: הראשון בהם הינו מקצה 'האפרוחים' אותו הזניק חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט, ארתור זכרייב. ילדים קטנים יחד עם הוריהם רצו כ-300 מטרים. בשעה 19:00 התקיים מקצה לילדים עם צרכים מיוחדים. מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק חינוך, אלעד קלימי, וחברת מועצת העיר, אלונה רבינוביץ' אליהו, הזניקו את הילדים שהפריחו בלונים בתחילת הריצה. כמו כן, בשעה 19:30 התקיים מקצה 2 ק"מ עממי אותו הזניק סמנכ"ל לקוחות ומוצרים באמדוקס, רונן לבקוביץ'. לאחר מכן, בשעה 21:00 יצא לדרך מקצה ה- 10 ק"מ התחרותי ובהמשך גם מקצה ה- 5 ק"מ, אותם הזניק ראש העיר, אלון דוידי, יחד עם ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין. 

במקצה ה-5 ק"מ בקרב נשים, הגיעה למקום השלישי הילה גולן, למקום השני, ניב רבר ובמקום הראשון זכתה רעות דליות. בקרב הגברים, למקום השלישי הגיע איליה פיגלין, למקום השני הגיע דן בדולח ובמקום הראשון זכה אסמרה ביטאו. כמו כן, במקצה ה-10 ק"מ בקרב נשים, הגיעה למקום השלישי תיקי בקר, במקום השני הגיעה ימית אביטל ובמקום הראשון זכתה שירלי ניסן. בקרב הגברים, למקום השלישי הגיע יונתן שולט, למקום השני הגיע קובי חופי ובמקום הראשון זכה רון דהן.

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט, ארתור זכרייב: "בשדרות אנו מקדמים את תחום הספורט וכמיטב המסורת קיימנו גם השנה את המרוץ החמישי של שדרות- שער הנגב. תודה לראש העיר שלנו על התמיכה והתקצוב וכמובן למנכ"ל החברה העירונית, אופיר אסולין, למנהלי אגפי עיריית שדרות, לנותני החסות ולכל השותפים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *