לקראת ראש השנה, עיריית שדרות במיזם נוסף: 'שדרותים קונים בשדרות'

לקראת ראש השנה, עיריית שדרות במיזם נוסף:

'שדרותים קונים בשדרות'

לקראת חג ראש השנה, עיריית שדרות ממשיכה לחזק את העסקים בעיר ואת חוסנה של הכלכלה המקומית. לשם כך יזמה העירייה, באמצעות מינהלת התעשייה והעסקים, פרויקט חדש שמעודד את הרכש המקומי על-ידי הגרלת כרטיסי קניה טעונים לקונים בעסקים בעיר. כל מי שירכוש מעסק מקומי, יקבל שובר לקניה חוזרת בעסקים מקומיים בסכום של 150 ₪.

לאור ההצלחה בחודש אוגוסט של מיזם 'משלוחים בשקל', ובשל הימשכות משבר הקורונה והקושי עמו מתמודדים העסקים, החליט ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, לאמץ את יוזמת מינהלת התעשייה והעסקים העירונית לצאת במבצע עידוד רכישה מקומית לקראת ראש השנה. מדובר על מבצע שנועד לעודד את הקונים בעיר. כל מה שצריך לעשות הוא לקנות בשבוע המבצע – 13-16/9/20, בסכום מצטבר של 150 ₪ מחנויות שונות ברחבי העיר, למעט פארם, דלק ורשתות מזון. לאחר מכן ניתן להשתתף בהגרלה על-ידי הכנסת חשבוניות הקניה בצירוף שובר ההגרלה בתיבות ההגרלה שפזורות ברחבי העיר (במול 7 -'חי לי', במרכז בן יהודה- 'האופה' ובכיכר העיר -'שדרות היין'). כמו כן, במסגרת הפרויקט יוגרלו 100 כרטיסי קניה טעונים בשווי של 150 ₪ לקניה בעסקים בשדרות. ההגרלה תערך ביום חמישי, 17/9/20, בשעה 11:00 בבוקר, ולאחר מכן יקבלו הזוכים אישור זכייה בהודעות SMS. עם קבלת הודעת הזכייה, על הזוכה להגיע למשרד מנהלת תעשייה ועסקים ברחוב הנחלים 3, עם תעודת זהות וספח על מנת להראות שאכן הוא תושב העיר. חשוב לציין שכרטיסי הקנייה מיועדים למימוש וצריכה בעסקים בעיר וזאת עד לתאריך 30/10/20.

בכל הנוגע להשתתפות בפעילות, יש להבהיר כי כל משתתף יוכל לקבל כרטיס קניה טעון אחד בלבד, גם במידה והוא מציג קבלות בסכום שעולה על 150 ₪. כמובן שגם לא ניתן לזכות בהגרלה יותר מפעם אחת. הזכות לקבלת כרטיס קנייה תינתן במידה והמשתתפים עמדו בתנאי התקנון. לפרטים נוספים ניתן להיכנס אל אתר העירייה ולחפש את תקנון המבצע.

ראש העיר, אלון דוידי: "אנו ממשיכים לחזק את העסקים בעיר על-ידי פרויקטים מגוונים, והפעם מיזם עבור החג המתקרב ובא. אני רוצה להודות לשמעון אדרי, חנה רפאלי ולירון זוהר-רבינוביץ' ממנהלת תעשייה ועסקים שעמלו רבות כדי להוציא לפועל את הפרויקט. המטרה שלנו היא לדאוג לתושבים ולעסקים המקומיים, לעודד את הכלכלה בעיר וחשוב מכל להמשיך ולעשות זאת גם בתקופה קשה זו שאנו חווים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *