לראשונה בשדרות: יריד תעסוקה למגזר החרדי

לראשונה בשדרות: יריד תעסוקה למגזר החרדי

עיריית שדרות קיימה השבוע בפעם הראשונה יריד משרות מרכזי לאוכלוסייה החרדית, בשיתוף מרכז הצעירים ומרכז מפת"ח. למעלה מ-80 תושבים הגיעו להתעניין במשרות השונות כדי למצוא עבודה איכותית.

היריד הופק במתכונת מושקעת ומסודרת היטב, עם מתחם משרות, בו הציגו חברות מובילות במשק מגוון משרות איכותיות פנויות. לצד יריד המשרות, פעל מתחם הלימודים וההכשרות, בו הוצגו מגוון מסלולי לימוד והכשרה מקצועית על-ידי המכללות המובילות במגזר החרדי. במרכז האולם קיבלו המשתתפים שירותי ייעוץ והכוונה וכן אבחונים מקצועיים ללא כל תשלום. בנוסף, עשרות משתתפים נרשמו למגוון הקורסים והסדנאות המוצעים חינם במרכזי מפת"ח.

כל המשתתפים שהגיעו קיבלו שירות אישי, דיסקרטי ומקצועי, על מנת להגיע למטרה של פרנסה בכבוד, אם זה באמצעות עבודה איכותית, הכשרות מקצועיות, מענקים וסבסוד לקורסים. כמו כן צוות מרכז הצעירים העירוני נתן מענה לתושבים והציג בפניהם אפשרויות בתחום התעסוקה וההשכלה.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, סייר ביריד עם חבר מועצת העיר ומחזיק תיק תעשייה, הרצל שאובי, ועם מנהל האגף לפיתוח כלכלי-תעסוקתי, יגאל ברכה, עמד מקרוב על הביקוש הרב שקיים בקרב התושבים לפרנסה מכובדת, ולהכשרות מקצועיות, וציין, כי "עיריית שדרות פועלת רבות ונמרצות למען כלל תושבי העיר לטובת הכשרות והשמות בחברות בעיר. יחד עם הרצל שאובי והצוות המקצועי ייצרנו יריד מעניין ומגוון ואני שמח שעשרות תושבים הגיעו אליו. נמשיך לעודד ולחזק את הפעילות התעסוקתית למען התושבים".

שאובי אמר: "זכינו היום פעם ראשונה בשדרות ליריד תעסוקה למגזר החרדי בעיר. היה מאוד מרגש לראות עשרות תושבים שמגיעים ומתעניינים ביריד ואף נרשמים לקורסים והכשרות מקצועיות. אני רוצה להודות להנהגת העיר  שמכירה בצורך של המגזר החרדי ואף מקצה את התקציבים הראויים ביד רחבה על מנת לעודד ציבור זה לצאת למעגל העבודה. ברכה חמה ליגאל ברכה ושמעון אדרי ממנהלת התעשיה וכן לחנה רפאלי ואורית חיימוב".

מנהל מפת"ח, יוסי בוארון, אומר: "הלב מתרחב מסיפוק, לנוכח האמון שתושבי שדרות נתנו בנו כאשר רוב מוחלט של המשתתפים ביריד בחרו במשרה אחת לפחות מהמשרות השונות שהוצעו, כמשרה שהם מעוניינים להתקבל אליה".

מנהלת תחום התעסוקה, גל שמאי-לוי, סיכמה: "התושבים הגיעו ליריד על מנת למצוא עבודה איכותית ומכניסה ולהירשם לקורסים וסדנאות במימון מלא".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *