מייקאובר לרחוב הרצל בשדרות

מייקאובר לרחוב הרצל בשדרות

עיריית שדרות מסיימת בימים אלו את העבודות לחידוש רחוב הרצל הוותיק בשדרות, בו בתי עסק רבים, לצד בתי מגורים. העירייה דאגה לריצוף המדרכות, החלפת תשתיות המים ושיפור הנגישות ברחוב. 

כחלק מפרויקט 'חידוש שכונות' בעיר שדרות, אותו מוביל בשנים האחרונות, ראש העיר, אלון דוידי, יחד עם חבר מועצת העיר ומחזיק תיקי חידוש שכונות ושירות לתושב, ולאחר חידוש השכונות נאות אביב, נאות המייסדים, נאות הדקל, נאות הנביאים ונאות אשכול, כעת הגיע תורו של רחוב 'הרצל' בשכונת נאות הנשיא. כאמור, רחוב 'הרצל' הינו רחוב ותיק וראשי בעיר. קיימים ברחוב זה מסעדות רבות, חנויות וזאת לצד בתי מגורים. לאור כך, מדובר על אזור מרכזי ומתוייר אליו מגיעים מאות ולפעמים גם אלפי מבקרים מדי יום. המטרה המרכזית היא לחדש לתושבי העיר את השכונות הקיימות ולספק עבורם את התנאים הטובים ביותר, תוך שיפור הנגישות והחלפת תשתיות באזורים השונים.

הפרויקט הנו הכולל של הרחוב, כולל השלב השני שיתפרס מכיכר פעולות האיבה לכיוון תחנת המשטרה הנו בעלות של כ-860,000 אלף ₪ מתקציב משרד הבינוי והשיכון ובביצוע של החברה הכלכלית לפיתוח שדרות.

כאמור, בחודש האחרון בוצעו העבודות מכיכר 'פעולות האיבה' ועד כיכר 'בגין' וממש בימים אלו עיריית שדרות מסיימת את עבודות החידוש. בין העבודות בוצעו החלפת תשתיות המים, ריצוף מדרכות, שיפור נגישות והצבת פסי האטה על מנת שהנהגים ייסעו לאט יותר ברחוב זה. כעת תושבי העיר יוכלו לנסוע וללכת ברחוב בבטיחות.

ראש העיר, אלון דוידי: "אנו תמיד חושבים על התושבים ועל הפיכת העיר לטובה ומובילה בכל התחומים. העיר ממשיכה לגדול בקצב מסחרר ויחד עם הבנייה החדשה אנו מחדשים גם את השכונות הוותיקות ועושים הכול על מנת להבטיח רמת חיים גבוהה בעיר. תודה לכל העוסקים בכך בעירייה, למחזיק תיק שירות לתושב, אורן נזרי ולכל צוות האגף ולחברה הכלכלית".

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק שירות לתושב, אורן נזרי: "אנו ממשיכים בכל הכוח לחדש את השכונות בעיר. נמשיך לדאוג לטובת התושבים. תודה לראש העיר על הקצאת המשאבים ועל העשייה המבורכת".

 

  • צילומים: עיריית שדרות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *