מלגת עיריית שדרות יצאה לדרך

מלגת עיריית שדרות יצאה לדרך

מאות סטודנטים תושבי שדרות כבר נרשמו למלגת עיריית שדרות שנפתחה לפני שבועיים.

מדובר במלגת עידוד ייחודית לסטודנטים מהעיר שדרות המצטרפת לשורת מלגות המחולקות במסגרת קרן המלגות העירונית של עיריית שדרות העומדת על כ-6 מיליון שקלים בכל שנה!

בקרן המלגות מחולקות מלגות עד 16,000 ש״ח הניתנות לסטודנטים המבצעים מעורבות חברתית בקהילה ולומדים באקדמיה. לפני מספר שנים הבין ראש העיר, אלון דוידי, כי דבר זה איננו מספק וכי ישנם סטודנטים שבוחרים במסלולים שונים עבור פיתוח הקריירה שלהם ולעיתים גם כאלה שלא יכולים לשלב מלגות עם שעות בקהילה.

לשם כך, הקימה העירייה, באמצעות מרכז הצעירים וקרן המלגות העירונית, את מלגת העידוד המחולקת לכל סוגי הלימודים, ובלבד שתהיו תושבי שדרות.

אז מי זכאי לקבל את המלגה? תואר ראשון ושני, לימודי תעודה או הכשרה מקצועית, דוקטורנטים והנדסאים, עתודאים או לימודי פסיכומטרי, כולם זכאים לקבל את המלגה במידה ולא נמצאו זכאים למלגות אחרות הניתנות במסגרת לימודיהם.

מהיום שהוקמה קרן המלגות העירונית היא גדלה ומתרחבת ומעניקה מלגה לכל תושב שמעוניין לפתח את הקריירה שלו. המוטו הוא ברור: כסף לא יהווה מכשול בדרך להתפתחות האישית של תושבי העיר.

קרן המלגות מהווה קרש קפיצה משמעותי לסטודנטים והיא נחשבת לאחת מקרנות המלגות הגדולות ביותר בארץ, גם מול ערים כמו ירושלים, באר שבע ואשדוד.

מרכז הצעירים העירוני מוביל את קרן המלגות העירונית בפרט ואת תחום ההשכלה הגבוהה בכלל ומסייע לכל תושב ותושבת למצות את הפוטנציאל הטמון בו ולהתאים לו את המימון המתאים על מנת לסיים את הלימודים בהצלחה ועם כמה שפחות דאגות

מנהלת מרכז צעירים, דניאל גרינברג-מרדכי: "נמשיך ללוות את הצעירים שלנו צעד אחר צעד ולתכלל את תחום המלגות בעיר שדרות ששמה לנגד עיניה את פיתוח הקריירה ובניית העתיד של תושבי העיר, ללא פשרות".

ההרשמה למלגה פתוחה עד תאריך 19/3 בחצות. מהרו להירשם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *