ממ"ר לכיש הנכנס נפגש עם דוידי

ממ"ר לכיש הנכנס נפגש עם דוידי

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי. השניים דנו באתגרים העומדים לפתחם למען שמירה על הסדר הציבורי בעיר ועל המשך שיתוף הפעולה בין העירייה לתחנת שדרות. דוידי: "אין לי ספק שמרחב לכיש זוכה במפקד מצוין, ערכי ומקצועי, עתיר ניסיון והישגים".

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, נפגש ביום שלישי השבוע עם מפקד מרחב לכיש החדש, ניצב-משנה רונן אבניאלי, לישיבת עבודה והצגת שיתופי הפעולה בין שני הגורמים. בישיבה נכח גם מפקד תחנת משטרת שדרות, סגן-ניצב מייק כהן.

אבניאלי מחליף את תנ"צ שמעון נחמני, ששירת בתפקיד זה במשך שנתיים וחצי ומונה לאחרונה לתפקיד ראש חטיבת מבצעים במטה הארצי.

ראש העיר פתח בסקירה על העיר, נתוניה המספריים, תוכניות עתידיות ופרויקטים על הפרק. לאחר מכן דנו הנוכחים באתגרים העומדים לפתחם בסוגיות של סדר ציבורי בשדרות ושמירה על ביטחונם האישי של התושבים בעיר.

בין היתר, שוחחו על יעדי האכיפה המרכזיים וכן על התקנת אמצעי אכיפה חדשניים כמו מצלמות גבהים וחיישנים לסדר ציבורי (הקמת רעש, מוקדי השלכת פסולת וכדו'); הגדלת אזורי הסיור בעיר; ועל שיתוף הפעולה עם כיתת כוננות ועוד.

נצ"מ אבניאלי שיבח את דוידי על התפתחותה של שדרות ועשייתו הרבה בעיר.

אבניאלי בן 49, נשוי ואב ל-3 ילדים, מתגורר בראשון לציון. הוא בוגר תואר ראשון ושני במדעי המדינה והחברה. שירת בחטיבת גבעתי והתגייס למשטרת ישראל בשנת 1994 והחל את דרכו כבלש במרחב איילון. בהמשך סיים קורס קצינים וביצע לאורך השנים תפקידים בליבת הפיקוד הארגונית של משטרת ישראל, כשהבולטים ביניהם – ראש צח״מ במרחב איילון, רמ״ח פשעים  משטרת יפו, מפקד תחנת שכונות(ת״א), ראש מפלג פשיעה מאורגת ביאחב״ל, מפקד תחנת לב הבירה (ירושלים), קצין אח״מ איילון, מפקד תחנת נתניה-מרכז ועוזר המפכ״ל ניצב בדימוס רוני אלשייך.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, איחל לאבניאלי: "עלה והצלח ועשה חיל בתפקידך החדש. אני מאחל לך הצלחה, אין לי ספק שמרחב לכיש זוכה במפקד מצוין, ערכי ומקצועי, עתיר ניסיון והישגים".

עוד אמר דוידי: "שיתוף הפעולה בין עיריית שדרות למשטרת שדרות ולמרחב כולו מתבצע בצורה טובה ומקצועית כשלנגד עינינו מטרות משותפות והן שמירה על ביטחונם של תושבי העיר והקפדה על הסדר הציבורי למען איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר. אני מאחל למפקד החדש הצלחה רבה ולאור הניסיון שהוא מביא עמו, אני משוכנע שהמטרות שלנו יושגו".

נצ"מ אבניאלי, פרגן לדוידי על העשייה וההתפתחות המרשימה של העיר שנמצאת בתנופת פיתוח ובניה מאסיביים ואמר: "אני מודה לראש העיר על הפגישה. יש חשיבות רבה לשיתוף פעולה בין משטרת ישראל לגורמי העירייה, ומכאן לשיתוף פעולה בין מפקד המרחב לראש העיר שדרות. יש לנו מטרות משותפות – ביטחון התושבים, שמירה על הסדר הציבורי ועל איכות חיים גבוה, טיפול בנושא תנועה ועוד. אני בטוח כי נמשיך בשיתוף פעולה וכך נגיע להישגים למען תושבי העיר שדרות"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *