ממשיכים בהצלחה: עיריית שדרות מסבסדת מחנות קיץ לנוער

ממשיכים בהצלחה: עיריית שדרות מסבסדת מחנות קיץ לנוער

לאור ההצלחה הגדולה בשנה שעברה, כאלף בני נוער ייצאו השנה למחנות הקיץ של תנועות הנוער בחצי המחיר בסבסוד עיריית שדרות. ראש העיר, אלון דוידי: "גם השנה עשינו הכל כדי שהנוער ייהנה מחוויות איכותיות בחופשת הקיץ וסבסדנו בחצי מחיר את  מחנות הקיץ לנוער".

לאור ההצלחה הגדולה בשנה שעברה, עיריית שדרות מסבסדת ב-50% את עלויות מחנות הקיץ לבני ובנות הנוער בעיר, וזאת על מנת לאפשר לכמה שיותר ילדים ובני נוער להשתתף במחנות הקיץ וליהנות בהם, לחוות חוויות וכייף עם תוכן איכותי עשיר ומעודכן. כמו כן, תסבסד העירייה את עלויות הקורסים למדריכי תנועות הנוער ב-20%, וזאת על מנת לעודד בני ובנות נוער שישתלבו בהדרכה ויהוו חלק מהצוות בעתיד.

יש לציין, שעיריית שדרות הינה בין הרשויות הבודדות בארץ שלוקחות חלק בעלות מחנות הקיץ והסמינרים למדריכים בתנועות הנוער מתוך הבנה שהשתתפות בתנועת נוער הינה גורם מרכזי בחינוכם של הילדים ומשלימה את החינוך בבית הספר.

בשדרות פועלות מגוון תנועות נוער לכלל המגזרים ולכל הגילאים. 1200 חניכים מכיתות ד'-י"ב החברים ב-7 תנועות נוער: בני עקיבא, צופים, אריאל בנים, אריאל בנות, הנוער העובד והלומד, מדור לדור וכנפיים של קרמבו.

בשנה שעברה הייתה היענות מרשימה וגם השנה כ-1000 חניכים צפויים להשתתף בפעילות הקיץ של תנועת הנוער וכמחציתם ישתתפו במחנות הקיץ וזאת כאמור בחצי המחיר בסבסוד העירייה.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "גם השנה עשינו הכל כדי שהנוער ייהנה מחוויות איכותיות בחופשת הקיץ וסבסדנו בחצי מחיר את מחנות הקיץ לנוער שהם חלק בלתי נפרד מההשקעה שלנו בנוער. מחנה הקיץ הוא חוויה מיוחדת במינה, ומצטרף לאירועים שאנו, באמצעות יחידת הנוער, מקיימים במהלך כל השנה. נמשיך להשקיע בבני הנוער היקרים והמוכשרים שלנו ואני מאחל לכולם חופשה נעימה, מוצלחת, מהנה ובטוחה".

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "מחנות הקיץ הם גולת הכותרת של הפעילות השנתית בתנועות הנוער, ולכן העירייה לוקחת חלק בעלויות בכדי לאפשר לכמה שיותר חניכים להשתתף בהם ולהקל על ההורים בהוצאות. שדרות התברכה בבני נוער איכותיים, חרוצים וערכיים. ההשקעה בהם היא השקעה בעתיד שלנו. בנינו שלל תוכניות קיץ המשלבות הנאה, תרבות, פנאי, עבודה והתנדבות לבני הנוער. תודה לראש העיר אלון דוידי על ההשקעה האדירה בתחום הנוער, תודה ליחידת הנוער בהובלת מעיין לובינשטיין ולכל השותפים להצלחת הפעילות לנוער שלנו".

מנהלת יחידת הנוער, מעיין לובינשטיין: "תנועת נוער זה משנה חיים. חשוב לנו לעודד את הנוער להשתתף בפעילות תנועות הנוער במהלך השנה ובמיוחד במחנות הקיץ. אני קוראת לכל בני הנוער לבוא להיות חלק בפעילויות השונות והמגוונות המאפשרות לייצר חברויות חדשות, לגבש זהות מקומית חזקה ולתת ביטוי חיובי לנוער במהלך חופשת הקיץ. אנו מזמינים את כל בני הנוער להמשיך ולהתעדכן בפעילויות שלנו בהמשך הקיץ ולאורך כל השנה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *