מנכ"ל חדש לעיריית שדרות: גלעד אברהמי

מנכ"ל חדש לעיריית שדרות: גלעד אברהמי

הוועדה למינוי בכירים בעיריית שדרות אישרה השבוע את כשירותו של גלעד אברהמי לתפקיד מנכ"ל עיריית שדרות. אברהמי ייכנס לתפקידו לאחר אישורה של מועצת העיר. ראש העיר, אלון דוידי: "גלעד נבחר מבין עשרות מועמדים לתפקיד, אני בטוח ביכולותיו וכישוריו שייטיבו עם עובדי עיריית שדרות ותושבי העיר".

גלעד אברהמי הוא המנכ"ל החדש של עיריית שדרות, בכפוף לאישור מועצת העיר בשבוע הבא. הוועדה למינוי בכירים התכנסה השבוע ואישרה כי אברהמי עומד בדרישות לכהן כמנכ"ל העירייה ובכך קיבלה את המלצתו של ראש העיר, אלון דוידי. הוועדה כללה את רה"ע אלון דוידי, סגן ראש העיר ומחזיק תיק משאבי אנוש, אלעד קלימי, חבר המועצה, אביאל בן-זיקרי, היועץ המשפטי, עו"ד בני סעדון, מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר ומנכ"ל עיריית ערד, גרי עמל. 

אברהמי (51) נשוי + 3, מתגורר ברחובות, בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות מנהל עסקים וכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון, תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת דרבי ולימודי שמאות מקרקעין מהטכניון.

אברהמי בעל ניסיון רב בשלטון המקומי, בשלטון המרכזי ובשוק הפרטי. אברהמי, מבכירי מנהלי עיריית ראשון לציון, בה ניהל בשבע וחצי השנים האחרונות את אגף הנכסים, בעבר עבד כמנהל אגף בכיר לכלכלה ויזמות עסקית במשרד לקליטת העלייה, במשרד האוצר ובשוק הפרטי.

אברהמי מחליף את טל טורן שסיים לפני חודשים ספורים את תפקידו כמנכ"ל העירייה.

ראש העיר, אלון דוידי: "אני שמח ומברך על כניסתו הצפויה של גלעד אברהמי לתפקיד מנכ"ל העירייה. גלעד נבחר מבין עשרות מועמדים לתפקיד, אני בטוח ביכולותיו וכישוריו שייטיבו עם עובדי עיריית שדרות ותושבי העיר. עומדים בפנינו אתגרים רבים, בהם המשך ההתנהלות עם משבר הקורונה, התפתחותה של העיר, המשך העבודות בשכונות הוותיקות וכמובן אתגרים ביטחוניים ואני משוכנע שנעבוד בשיתוף פעולה יחד עם מנהלי חברות הבת ויחידות העירייה".

גלעד אברהמי: "אני מודה לראש העיר אלון דוידי והנהלת העיר על הבעת האמון, אני מודע וערוך לאתגרים הרבים שלפנינו ובטוח שבעבודה מאומצת ומשותפת עם עובדי העירייה נמשיך להצעיד את העיר שדרות להצלחה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *