'מרגישים בבית' בשדרות

'מרגישים בבית' בשדרות

התחדשות עירונית: השבוע חנכו בשדרות בניינים חדשים בשכונת 'שדרות בפארק'. במסגרת פרויקט 'מרגישים בבית' של העירייה ושל המתנ"ס העירוני, בשיתוף אגודת תרבות הדיור- סניף שדרות, בוצעה חנוכה חגיגית במעמד ראש העיר, אלון דוידי ומ"מ ראש העיר, אלעד קלימי.

עיריית שדרות ממשיכה בתנופת הפיתוח והבנייה בעיר וכעת דיירים חדשים נכנסו אל הבניינים בשכונת 'שדרות בפארק'. כאמור, בשדרות פועל פרויקט 'מרגישים בבית' שהינו פרויקט קהילתי עירוני בשיתוף המתנ"ס, היחידה לעבודה קהילתית ומרכז חוסן. המטרה היא לייצר קהילת שכנים מגובשת שלוקחת אחריות ופועלת למען קידום השכונה וקהילת הבניין. במסגרת הפרויקט, פועלים כ- 100 מתנדבים וזאת על מנת לקדם קהילתיות בשכונות השונות ברחבי העיר. כמו כן, מיזם חנוכת בניין הינו מיזם משותף של הפרויקט העירוני "מרגישים בבית" והאגודה לתרבות הדיור- סניף שדרות. לאור כך, התקיים השבוע חנוכת בניינים ברחוב 'הרב אבא אבוחצירא' 25, 27, 46, 48 ו-50. תכלית המיזם היא לעטוף את המשפחות החדשות שמגיעות לעיר ולסייע להן בהתאקלמות שיכולה לעיתים להיות קשה.

באירוע החנוכה, השתתפו ראש העיר, אלון דוידי, מ"מ ראש העיר, אלעד קלימי ודיירים מחמשת הבניינים החדשים בשכונה. במהלך האירוע, ראש העיר, אלון דוידי בירך את התושבים החדשים לרגל המעבר לעיר ואף איחל להם שכנות טובה ושנה מבורכת. בנוסף, הוא הציג את התוכניות העתידיות שצפויות להיבנות בעיר ובפרט בשכונתם 'שדרות בפארק'. עבור הילדים התקיימה פעילות, היו עמדות של פופקורן,  שמבלולו וחולק שי לכל דייר. במידה ומעניין אתכם לגבש את הבניין, לחבר בין שכנים או להצטרף לתרבות הדיור ניתן ליצור קשר עם רכזת הפרויקט, שרה בטלפון:  058-4841172.

ראש העיר, אלון דוידי: "אנו משקיעים רבות על מנת לשמור ולשמר את הקהילתיות הכה מיוחדת שיש בין תושבי העיר שדרות. פרויקט 'מרגישים בבית' הוא פרויקט יחודי שמטרתו לקרב בין תשובי השכונות ולאחד את כולם בשם רוח החזון העירונית. אני מברך את התושבים החדשים שהצטרפו למשפחת שדרות ואני מזמין את כל התושבים ליזום ולקחת חלק הפעילויות השונות בשכונות ולהכיר טוב יותר את קהילת העיר".

מ"מ ראש העיר, אלעד קלימי: "חנוכת הבניין היא הזדמנות טובה להכיר את השכנים וליצור קהילתיות בבניין ובשכונה, ובוודאי בשכונות החדשות. תודה ליוסי אוחיון, רכז תרבות הדיור ולשרה פחימה וצוות פרויקט 'מרגישים בבית' על העבודה המושקעת וליווי הדיירים במהלך כל השנה. הקהילתיות והחמימות שמאפיינת את ה- DNA של שדרות עוברת לשכונות החדשות וזה מחמם את הלב".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *