מרגש: אופנולנס לזכרו של עידו אביגל ז"ל

מרגש: אופנולנס לזכרו של עידו אביגל ז"ל

אירוע מרגש במיוחד התקיים בתחילת השבוע באולמי "פנטזיה" בשדרות. מתנדבי ארגון ׳איחוד הצלה׳ התכנסו לערב גיבוש והוקרה, במעמד ראש העיר, אלון דוידי, ומ״מ ראש העיר, אלעד קלימי, במהלכו הושק אופנולנס – אופנוע אמבולנס שהוקדש לזכרו של הילד עידו אביגל הי״ד שנרצח מרסיס רקטה שנורתה מעזה לשדרות במהלך מבצע "שומר החומות".

במעמד המיוחד והמרגש נכחו בני משפחתו של עידו. שני, אמו, פתחה את דבריה והודתה למתנדבים ואמרה: ״יש לכם חלק גדול בזה שאני נמצאת כאן הערב, היו לנו 8 ניסים באותו ערב, היינו צריכים עוד נס אחד…"

שני אביגל הודתה למתנדבים היקרים על הסיוע שנתנו למשפחה ברגעים הקשים וכן על המחווה המרגשת של הקדשת אופנוע מציל חיים שיפעל בעיר לזכרו של עידו.

את התיק חובש שנמצא באופנוע תרמו ראש העיר, אלון דוידי ורעייתו, נורית, לעילוי נשמתו של עידו ז״ל.

ראש העיר, אלון דוידי, ברך את המתנדבים על פועלם למען הצלת חיים. ״כאחד שפוגש את המתנדבים היקרים שמגיעים לכל אירוע נפלה בחלקי הזכות להיות כאן הערב ולהרגיש שותף אמיתי שלכם בהצלת חיים", אמר דוידי והוסיף: "נורית ואני מתרגשים שנפלה בחלקנו הזכות לתרום תיק חובש לעילוי נשמתו של עידו, שיוצב באופנולנס לזכרו״.

מ״מ ראש העיר, אלעד קלימי, שיבח את פועלם של המתנדבים המסורים שיוצאים בכל שעה, שבעה ימים בשבוע להציל חיים ובכך מחזקים את מערך רפואת החירום בעיר.

מטעם הארגון השתתפו סמנכ״ל מבצעים, דובי מייזל, וסמנכ״ל מתנדבים, לייזר היימן, שהעניקו תעודות הוקרה למתנדבים על פועלם בשגרה ובמבצע "שומר החומות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *