מרוץ שדרות החמישי יוצא לדרך!

מרוץ שדרות החמישי יוצא לדרך!

המסורת נמשכת ומרוץ שדרות-שער הנגב יפתח את שעריו בפעם החמישית בשבוע ביום חמישי הקרוב, 23 במרץ.

בשנים האחרונות מרוץ שדרות-שער הנגב הפך למרוץ פופולארי ומדובר בקרב חובבי המרוצים ומושך מעל אלף רצים בכל שנה ועוד אלפי משתתפים שמגיעים להנות מהפנינג לכל המשפחה!

את המרוץ מפיקה עיריית שדרות, בהובלת החברה העירונית לספורט ומרכז צעירים, יחד עם המתנ"ס העירוני ועוד שלל שותפים. המרוץ יתקיים בפארק עזריאלי והמתחם כולו ילבש חג – מתחם לגמלאים היקרים עם שיעור תנועה, חוגי ספורט ועמדות פרישייק מרענן, מתחם לילדים הכולל מגוון פעילויות: הליכה על כפיים, פעילויות ספורט, תחרויות ועוד.

ה"ספורט קלאב" ייצא גם הוא מהמבנה המסורתי ויגיע לרחבת המרוץ עם כל החוגים האהובים: ספינינג, מדרגה ואימון גומייה ועל הבמה יחכה לנו D.J שירים את האווירה. כלל באי המרוץ יוכלו להנות מפודטראקים, דוכני ספורט ואנרגיות מיוחדות!

למי מכם שמגיע לרוץ ולא רק להנות, יוכל להגיע למתחם חלוקת ערכות הכוללות חולצה, צמיד זוהר לרגליים, חטיפי אנרגיה ובריאות וכמובן מספרי חזה. בתום המרוץ יחכה לרצים מתחם אוכל, יחולקו מדליות וכמובן ייערך הטקס הרשמי של הענקת הגביעים והמדליות.

בשנתיים האחרונות חברת אמדוקס הינה נותנת החסות הרשמית של המרוץ וגם השנה השותפות נמשכת ואנו נארח מעל 200 רצים מעובדי ומנהלי החברה. בין הרצים יהיו חיילים מפיקוד העורף ופיקוד דרום, שוטרים, חניכי מכינת נחשון, חברי כפר הנוער "אפל", מאות ילדים ואף יתקיים מקצה מיוחד עבור ילדים ונערים עם צרכים מיוחדים.

המקצים המקצועיים יהיו של 2, 5 ו-10 ק"מ ויעברו בשכונותיה השונות של העיר, עם מינימום של הפרעה לשגרת התושבים. 

ההרשמה למרוץ תיסגר ביום ראשון הקרוב, לכן יש למהר ולהירשם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *