מתיחת פנים בשכונת נאות רבין בשדרות

מתיחת פנים בשכונת נאות רבין בשדרות

עיריית שדרות ממשיכה בטיפוח וחידוש השכונות הוותיקות – השבוע התקיים טקס חנוכת חידוש הרחובות הוותיקים של שכונת נאות יצחק רבין (מ'3): ברל כצנלסון, שמחה הולצברג ומשעול רופין. 

עיריית שדרות פועלת בשנים האחרונות ומשקיעה עשרות מיליוני שקלים בחידוש השכונות הוותיקות.

כחלק ממדיניותו של ראש העיר, אלון דוידי, לטפח ולפתח את השכונות הוותיקות ברחבי העיר, נמשכות במלוא העוצמה העבודות להחלפת תשתיות ולטיפוח הרחובות וחידוש השכונות.

במסגרת העבודות לחידוש וטיפוח השכונות הוותיקות, משופצים בימים האלה הרחובות הוותיקים ברל כצנלסון ומשעול רופין וברחוב שמחה הולצברג, שם כבר הסתיימו העבודות.

כאמור, השבוע התקיים טקס ב"גן אפיק" ברחוב משעול שמחה הולצברג, בהשתתפות ראש העיר, אלון דוידי, חבר מועצת העיר ומחזיק תיקי חידוש שכונות ושירות לתושב, אורן נזרי, מנהלת האגף לשירות התושב הילה אלימלך, ורכזת המשל"ת בשכונה, סמדי פרץ.

במקום הייתה נוכחות מרשימה של תושבי השכונה שהגיעו להודות להנהגת העיר על העבודות ששדרגו את השכונה מכל הבחינות.

במסגרת העבודות בוצע שדרוג וחידוש לתאורת הרחוב, וכן בוצעו עבודות גינון ברחבי השכונה, הוקמה גינה קהילתית ובוצעה החלפת משטח גומי בגן השעשועים והוצב ריהוט רחוב. לאחר הטקס, שתלו תושבי השכונה, יחד עם ראש העיר מספר שתילים בגינה הקהילתית למען שכונה יפה וירוקה.

"אין על עובדי העירייה, קשובים, סבלניים ואני ממש מודה לכם על כל מה שאתם עושים למענינו", אמרה יעל מלכה, תושבת השכונה, "כיף לראות ירוק בעיניים וכיף להרגיש שייכת".

חבר מועצת העיר ומחזיק תיקי חידוש שכונות ושירות לתושב, אורן נזרי:

"התיאום המלא מול התושבים ושיתוף הפעולה בינם לבין העירייה, הם הדבר הגדול בסיפור הנפלא הזה. כמו בכל פרויקט, אנחנו יושבים עם התושבים ושומעים מהם על הצרכים שלהם ולפי זה בונים תוכנית עבודה. זו אחת ממטרות העל לחיזוק האמון בין התושבים לעירייה ואני מודה על כך. תודה גדולה לראש העיר על מאמציו להשיג את התקציבים החשובים הללו לחידוש השכונות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *