מתנ"ס שדרות: שמים סוף לאלימות כלפי נשים

מתנ"ס שדרות: שמים סוף לאלימות כלפי נשים

עובדי מתנ"ס שדרות קיימו השבוע את ישיבת הצוות הראשונה שלהם בהעלאת המודעות לאלימות כלפי נשים. זאת, לאור העלייה המדאיגה במקרי אלימות כלפי נשים מתחילת השנה ובפרט מאז תחילת סגר הקורונה שפקדה את כולנו, שמתחילתו נרצחו 5 נשים. כאות מחאה, לבשו עובדות המתנ"ס בגדים שחורים והצוות הקדיש זמן לשיח סביב הנושא. 

צוות המתנ"ס, בראשותה של המנכ"לית לימור כהן, הגיע למסקנה שיש להקדיש יותר פעילויות לשם העלאת המודעות לנושא חשוב זה כחלק מהפעילות השנתית וכבר מתכננים את האירוע הראשון שיתקיים בחודשי הקיץ.

בנוסף, המתנ"ס קורא לתושבים שמעוניינים לקחת חלק ויש ביכולתם לתרום לנושא זה ליצור עמו קשר.

ראש העיר, אלון דוידי, בירך על היוזמה ואמר: "לצערנו מקרי האלימות כלפי נשים התגברו לאחרונה ואף הגיעו למקרי קיצון של רצח. חובתנו לעשות כל שניתן כדי למגר את התופעה הזאת וחשוב שכולנו, נבחרי ציבור, עובדי ציבור וכלל האזרחים והאזרחיות נהיה חלק מהמאבק כדי להפחית את מקרי האלימות כלפי נשים ובכלל. אני מברך את צוות המתנ"ס על היוזמה".

מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל מלכה: "לכולנו כחברה וכמובן, לנו, ציבור הנשים, יש אמירה ברורה – שעושים סוף לאלימות כלפי נשים ובכלל. נורא לדעת שרק בשבועות האחרונים אירעו 5 מקרי רצח. זה לא יכול להימשך כך ולכן צריך להמשיך להפגין ולקרוא בקול די לאלימות כלפי נשים. אנו, כאנשי ציבור, נמשיך לעשות ולפעול בנושא החשוב הזה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *