נוער שדרות למען שיפור פני העיר

נוער שדרות למען שיפור פני העיר

בני נוער משדרות ועובדים מאגף איכות הסביבה והתשתיות בעירייה מבצעים חידוש וצביעה של כבישים, מדרכות, מעברי חצייה ועוד. המטרה הינה לספק תעסוקה לנוער, ללמד אותם מהי אחריות ולבסוף לקבל ערך מוסף על-ידי שיפור וטיפוח העיר בה הם חיים.

במהלך חופשת הקיץ, יותר מתמיד, בני הנוער מחפשים תעסוקה על מנת למלא את זמנם וגם על מנת להרוויח כסף. כזכור, בסוף חודש מאי, עיריית שדרות קיימה יריד תעסוקה לכל אותם בני הנוער בעיר. ביריד הוצעו למעלה מ-400 משרות בתחומים שונים כמו עבודה בקייטנות, בבתי ספר, באגפי העירייה ועוד. אחת מן העבודות שהוצעו הינה עבודה באגף איכות הסביבה והתשתיות. העבודה כוללת חידוש וצביעה של גנים, תחנות מרכזיות וכלל מעברי החצייה והסדרי התנועה בעיר. המטרה הינה לחדש ולשדרג למען תושבי העיר וגם להעסיק את בני הנוער שילמדו על אחריות משותפת, מוסר עבודה ורצינות. כלומר, הכלים הללו יעזרו להם גם בעתיד ברגע שיצאו אל שוק העבודה ועל הדרך יקבלו גם שכר על עבודתם הקשה.  

כ-16 בני נוער, בנים ובנות בגילי 16-18, הצטרפו לעבודה באגף איכות הסביבה ותשתיות. החלוקה הייתה לצוותים, כאשר בכל צוות ישנם 4-5 נערים שצוותו יחד עם עובד מטעם האגף. אותו עובד כמובן העביר לבני הנוער הוראות בטיחות בעבודה, בוצעה חלוקה של משימות וחלוקת ציוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *