נחנכה מינהלת התעשייה בשדרות

נחנכה מינהלת התעשייה בשדרות

ביום ראשון האחרון, בהשתתפות של מעל 60 תעשיינים, בעלי מלאכה ועסקים קטנים, נחנכה באזור התעשייה של העיר שדרות, מינהלת התעשייה אשר תפקידה להנגיש את שירותי העירייה לבעלי העסקים במקום כחלק משירותי "הבית לעסקים" של עיריית שדרות.

את הטקס כיבדו ראש העיר, אלון דוידי, מ"מ ראש העיר, אלעד קלימי, סגנית ראש העיר, חוה נחשונוב, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק התעשייה, הרצל שאובי, מנכ"ל העירייה, גלעד אברהמי, מנהל האגף לפיתוח כלכלי-תעסוקתי, יגאל ברכה, מנהל אזור התעשייה, שמעון אדרי ועובדי האגף.

הבית לעסקים של עיריית שדרות ממוקם ב'CityHall', מרכז העסקים של עיריית שדרות (בניין העירייה לשעבר), בלב הסביבה העסקית של העיר. מכיוון שמרכז העסקים מרוחק מאזור התעשייה, נתון המקשה על תעשיינים רבים להגיע ולקבל את שירותי קידום ורישוי העסקים, החליטה העירייה לשפץ מבנה עבור המינהלת ברחוב פריז, בלב אזור התעשייה, ותאפשר לכל התעשיינים לקבל את השירות במרחק קצר מהמפעל.

ראש העיר, אלון דוידי, נשא מילות ברכה ותיאר את ההתחדשות העירונית הגדולה שמשפיעה באופן ישיר על הדינמיקה העסקית הן בבינוי הרחב בעיר והן האוכלוסייה הגדולה שמגיעה, בתוצר שגדל ובכוח אדם שמתווסף לפוטנציאל ההעסקה. "ברצוני להודות לשמעון אדרי, מנהל אזה"ת שממש גר באזור התעשייה ועושה הכל על מנת לתת את השירות הטוב ביותר ולצידו חנה רפאלי שכעת שניהם יישבו קרוב אליכם", אמר דוידי, "אזור התעשייה קרוב לליבי והוא מנוע משמעותי מאוד, הן לעיר והן לתושביה. אני מאחל לכולנו חג חירות שמח וכשר".

חנוכת המינהלת הינה צעד משמעותי ראשון ביעדי האגף לפיתוח כלכלי תעסוקתי לשנת 2023, כשלב ראשון לפני הקמת פורום תעשיינים אשר יקום בחודש מאי הקרוב ותפקידו יהיה לבנות יחד עם העירייה את תוכנית העבודה השנתית, תוך מיצוי זכויות עירוניות וממשלתיות לרווחת התעשיינים ובעלי המלאכה. בהמשך, וכחלק מהוועידה הכלכלית אשר תתקיים בעיר בחודש יוני, יעסוק אחד המושבים בצרכי התעשיינים ובדרכים לסיוע ממשלתי בנדון.

מנהל אזור התעשייה שדרות, שמעון אדרי: "ברצוני להודות לראש העיר, אלון דוידי, על ההשקעה הרבה באזור התעשייה ועל הקשר המיוחד עם התעשיינים. אין לי ספק שהקמת המינהלת בלב אזור התעשייה תאפשר עליית מדרגה משמעותית במתן השירותים לתעשיינים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *