ניידת התחפושות – מתנ"ס שדרות למען ילדי העיר

ניידת התחפושות – מתנ"ס שדרות למען ילדי העיר

ביום ראשון הקרוב יחל מיזם נוסף מבית היוצר של המתנ"ס ועיריית שדרות. בשל מגבלות הקורונה, המשבר הכלכלי וחלק מהחנויות שסגורות, השנה תיסע ברחבי העיר ניידת תחפושות ובה תחפושות לילדים שנמסרו על-ידי התושבים, והן יחולקו לכל מי שמעוניין וללא עלות.

חג פורים ידוע כחג הכי שמח והכי מבדח בשנה והוא מגיע אלינו בצעדי ענק לקראת סוף השבוע הבא. כמדי שנה, תינוקות, ילדים וגם מבוגרים מתחפשים כמצוות החג וחוגגים כולם יחדיו. השנה, בשל מגבלות הקורונה, החגיגות יתקיימו במסורת טיפה שונה ורק בחיק המשפחה הקרובה, אך עדיין בשמחה רבה. כמו כן, השנה לא כולם רכשו או התארגנו על תחפושות, גם בשל הסגר הממושך, גם מכיוון שחלק מהחנויות טרם נפתחו והחג בפתח וגם בשל המשבר הכלכלי שיצרה הקורונה. לשם כך, עיריית שדרות והמתנ"ס העירוני חשבו על מיזם חדש שכולל חלוקת תחפושות לילדים. במהלך השבועיים האחרונים, צוות המתנ"ס העירוני אסף מתושבים תחפושות רבות שכבר אינן בשימוש. כמובן שהצוות מיין את כל התחפושות וסידר אותן כדי שמי שיקבל אותן יוכל ליהנות מהן. 

חלוקת התחפושות תתבצע ברוח חג הפורים. ביום ראשון הקרוב, החל מהשעה 16:30, תיסע ברחבי העיר ניידת תחפושות שתגיע לארבע שכונות: נאות אביב, נאות הנביאים, נאות רבין ובן גוריון. הניידת תהיה רכב וינטאג' צבעוני ויפה שקושט כולו ועליו יהיו כל התחפושות שנמסרו. הניידת תגיע אליכם תוכלו לבחור תחפושת ולהתחדש לקראת החג. כמובן שהחלוקה היא ללא עלות והיא תחולק באהבה רבה במיוחד לתושבי שדרות.

ראש העיר, אלון דוידי: 'משנכנס אדר מרבין בשמחה'. גם השנה כולנו מתחפשים וחוגגים כמצוות החג. במיוחד עבור מי שלא הספיק לקנות תחפושת, או מי שאין ברשותו את היכולת, צוות המתנ"ס העירוני יחד עם עיריית שדרות יחלקו למי שמעוניין תחפושות. תודה רבה לאחראים על מיזם כה חשוב זה, ואני קורא לכולם להתחפש ולחגוג בחיק המשפחה הגרעינית".

מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה: "כמו תמיד, המתנ"ס העירוני יחד עם עיריית שדרות חושבים על תושבי העיר ויוזמים פרויקטים שנועדו לתושבים. הפעם מדובר על מיזם יפיפה שנועד לשמח את הילדים בפורים ולגרום לכולם להתחפש ולהרגיש את רוח החג. תודה לכל העוסקים בכך ושיהיה חג פורים שמח לכולם".  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *