נשות שדרות מרימות עסקים גם בתקופת הקורונה

נשות שדרות מרימות עסקים גם בתקופת הקורונה

פורום נשות העסקים של שדרות קיים השבוע את מפגש "מתניעות מחדש", בשיתוף מינהלת התעשייה והעסקים בעיריית שדרות, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף שדרות ועוטף עזה, נעמת ומרכז "אושרה".

נשות העסקים בעיר בונות לעצמן שיגרת קורונה חדשה ומתכנסות כדי ללמוד לעשות את זה יחד, לרכוש כלים, להתאים את העסק למציאות העסקית החדשה ולייצר מוצרים מכניסים שמתאימים לשוק המתחדש. במפגש, נשות העסקים קיבלו הדרכה והכוונה איך להגדיל את הרווחים של העסק לאור משבר הקורונה ותחת ההנחה שמצב זה ימשיך ללוות את הסביבה העסקית בחודשים הקרובים ואף יותר ועל כן הן  נדרשות להיערך מחדש.

מועדון נשות העסקים של העיר מתכנס מדי חודש ובימים אלו המועדון מתרחב ומאפשר לנשים נוספות להצטרף כדי להשפיע על עסקי הנשים בעיר ולהשפיע על העסק שלהן. 

המפגשים נערכים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ומלאים בערך חיוני כדי לבנות מחדש עסק נשי רווחי. 

מועדון נשות העסקים הוא פרי שיתוף פעולה של מינהלת תעשייה ועסקים בעיריית שדרות, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה באמצעות מעוף שדרות ועוטף עזה, מרכז "אושרה" ותנועת "נעמת".

ראש העיר, אלון דוידי, שותף מלא ותומך נלהב של מועדון נשות העסקים: "אני שמח ומברך את נשות העסקים של שדרות על הפעילות הנמרצת שלהן הן לפני הקורונה והן עכשיו, עם המשבר שכולנו עוברים וההנחיות החדשות שבוודאי מקשות עליהן. אני יכול להבטיח שאנחנו, כרשות, יחד עם השותפים הרבים, כמו מעוף, הסוכנות לעסקים קטנים ונעמת, נעשה עבורן הכל כדי שיצליחו ויפתחו את העסק שלהן".

נשות עסקים שמעוניינות להצטרף מוזמנות ליצור קשר במייל של מינהלת תעשיה ועסקים בעיריית שדרות – biz@sederot.mui.il .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *