Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
שירותים
מהירים
תושבים יקרים, קופת חולים לאומית ממשיכה להפעיל בדיקות קורונה מיום שני ועד… קרא עוד
בעת התרעה יש להיכנס למרחב המוגן בהתאם לזמן העומד לרשותנו ולפעול על… קרא עוד
תושבים יקרים, לידיעתכם, מתחם הבדיקות ב"גיטיס" לא יפעל מחר, יום רביעי, 16/9/20… קרא עוד
שלום רב,  זו השנה השישית שאנו במכללת ספיר עורכים את סקר "ברומטר… קרא עוד
תושבים יקרים, בוקר טוב. בניגוד לדיווחים שונים, מתחם הבדיקות באולם "גיטיס" לא… קרא עוד
תושבים יקרים, להלן עדכון חשוב בנושא בדיקות הקורונה. בעקבות שאלות תושבים בנושא… קרא עוד
הודעת עיריית שדרות 8/9/20, 14:30 ועדת השרים אישרה הבוקר את המלצת משרד… קרא עוד
מחר ומחרתיים זה הזמן שלנו - מגיעים- נבדקים- שומרים על החיים🙏 מתחמי… קרא עוד
משרדי האגף לשירותים חברתיים (רווחה) יהיו סגורים לקבלת קהל בימי ראשון ושני… קרא עוד

נתוני 2019: אמון מלא של התושבים במוקד שדרות

נתוני 2019:

אמון מלא של התושבים במוקד שדרות

מוקד מידע ושירות לתושב של עיריית שדרות הציג השבוע את סיכום הפעילות לשנת 2019, כאשר נרשמה עליה של 33% בכמות הפניות, בזמן המתנה ממוצע של 7 שניות בלבד. רק 2% מהפניות היו פניות חוזרות. "המוקד הוא הלב של העיר ואני שמח לראות שהתושבים נותנים בו אמון", אמר ראש העיר, אלון דוידי.

תקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה עיכבה את פרסום נתוני סיכום שנת 2019 במוקד מידע ושירות לתושב של עיריית שדרות, אך גם העיכוב לא יכול להעלים מן העין את האמון הרב שנותנים התושבים במוקד. לפי הנתונים שהציג מנהל המוקד, ירון זוהר, בשנה שעברה נרשמו למעלה מ-37,000 פניות למוקד בנושאים שונים, כמו גינון, ניקיון, גזם, בעלי חיים משוטטים, פינוי פחים ועוד. מדובר בעליה של 33% משנת 2018 ועליה של 70% משנת 2016.

במוקד המשודרג והמחודש, שנפתח בבניין אמדוקס הישן וקרוי על שמו של יעקב אלקבץ ז"ל, התבצעו מספר חידושים טכנולוגיים בשנה שעברה, כמו פתיחת האפשרות לפתוח קריאה באמצעות הוואטסאפ עם מספר ייעודי של המוקד, אליו שולחים את הפניה ואף תמונה או סרטון ממקום המפגע; מערכת לשליחת הודעות קוליות לאוכלוסיית החרשים ולחרדים בעלי טלפון כשר; הוספת עשרות מצלמות ברחבי העיר לצורך איתור מפגעים וחיזוק הביטחון האישי; מערך לניטור ופתיחת מיגוניות ברחבי העיר ישירות מהמוקד ושדרוג המערכות בעת חירום.

העירייה הציבה זמני תקן לעובדים שהם נדרשים לעמוד בהם ובשנת 2910 חל שיפור של 3.6% בזמני התקן של העובדים.

מעיון בנושאים הבולטים עליהם התקבלו פניות במוקד בשנת 2019 לעומת 2018, רואים כי חלה ירידה משמעותית בפניות בנושא פינוי פחים אישיים וטיאוט. כמות הפניות לגבי ביוב גולש נשארה יחסית זהה, חלה עליה בכמות הפניות על בעלי חיים משוטטים, על תחזוקה שוטפת במוסדות חינוך, פינוי מוטמנים, פינוי פגרים ודיווחים על רכבים החונים במקום אסור. עליה זניחה נרשמה בדיווחים על פיצוצי מים, אך עליה משמעותית נרשמה בקריאות על פינוי גזם/גרוטאות, הקשורה למודעות התושבים לימי פינוי הגזם ווידוא שאכן יפונה ולא יהווה מפגע.

אגף שפ"ע (שיפור פני העיר) מוביל כמובן בפניות של התושבים, עם מ21,525 פניות בשנת 2019, עליה של 16% לעומת קודמתה. נרשם שיפור של 5.7% בעמידה בזמני תקן.

אחוז פניות החוזרות למוקד, קרי תושבים שפתחו קריאות ופנו שוב לגבי אותה קריאה, השתפר ועומד היום על 2% בלבד, כאשר המטרה ב-2020 להגיע ל-1.5%.

ראש העיר, אלון דוידי: "כמות הפניות שעולה משמעותית משנה לשנה מצביעה על אמון גדול של התושבים במוקד העירוני וידיעה שלהם שיש כתובת אחת ואוזן קשבת לכל בעיה או שאלה. המוקד עובד עם כלל גורמי העירייה ושלוחותיה וכולם יחד רואים מטרה אחת לנגד עיניהם – להעניק את השירות הטוב ביותר לתושבים. תודה לכל עובדי המוקד על ימים ולילות של עבודה מסורה ומקצועית למען התושבים".

מחזיק תיק שירות לתושב, אורן נזרי: "אנחנו כל הזמן חושבים איך לשפר את עצמנו ואת היכולות הדיגיטליות של המוקד כדי להעניק שירות טוב יותר. העירייה בכלל והאגף לשירות התושב בפרט, עושים כל שלאל ידם למען מטרה חשובה זו. הנתונים שהוצגו מדברים בעד עצמם וישמשו לכולנו בסיס לתוכנית עבודה לשנה הקרובה. תודה לראש העיר על הגיבוי והדחיפה, למנהלת האגף, הילה אלימלך, על ניתוב הספינה לדרכים נכונות ולמנהל המוקד והעובדים המסורים על עבודתם החשובה".

 

·      מצורפת ההודעה ותמונות מישיבת הסיכום. צילום: דוברות עיריית שדרות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות