'סוכה על גלגלים' בשדרות

'סוכה על גלגלים' בשדרות

חג שמח לילדים: המתנ"ס העירוני ועיריית שדרות הפעילו בחול המועד סוכות את המיזם 'סוכה על גלגלים' במיוחד בשביל הילדים הקטנטנים. בתוך הניידת שעברה בין הפארקים השונים בעיר היו ערכות יצירה והפתעות לילדים ואפילו סדנת תיפוף.

על-אף ביטולו של פסטיבל "סוכה למחשבה" בשל מגבלות הקורונה, הנחה ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, את צוות המתנ"ס, בניהולה של לימור כהן, לקיים אירועים ופעילויות לתושבים בפארקים בימי חול המועד.

כמובן שבשל מגפת הקורונה והמגבלות של הממשלה, גם בעיריית שדרות ובמתנ"ס התאימו את הפעילויות בהתאם להנחיות ובשל כך נוצר הרעיון של 'סוכה על גלגלים'. כאמור, הסוכה הניידת פעלה בימי רביעי וחמישי בחול המועד סוכות בין השעות 16:00-19:00 והגיעה אל הפארקים ברחבי העיר: פארק הילדים, מוסקוביץ' (המוזיקה), הכרמים, קנדה ונאות השקמה.

בתוך הניידת היו 3 נגנים שדאגו לשמח את כולם והיו גם ערכות יצירה והפתעות לילדים. לאחר מכן הילדים ישבו סביב שולחנות, צבעו, יצרו ונהנו מערכות יצירה ברוח החג. כמו כן, הגיעה גם אמנית בלונים שהכינה לכל הילדים בלונים בשלל צורות, כל ילד בהתאם לבקשתו. בנוסף, הייתה גם סדנת תיפוף כיפית, כשלפארק הגיע מדריך מקצועי שיצר יחד עם הילדים מעגל מתופפים ואף הוא העביר לילדים סדנה קצרה בקפוארה. כמובן שכל הילדים יחד עם בני משפחתם נהנו מאחר צהריים כיפי ושמח באווירת החג.

ראש העיר, אלון דוידי: "חג הסוכות הוא החג שעלינו יותר מתמיד לשמוח בו וזוהי המצווה המיוחדת ביותר. במיוחד בשל כך דאגנו בעיריית שדרות יחד עם המתנ"ס העירוני לשמור על אווירת החג ולדאוג לפעילויות כיפיות לילדים ברחבי הפארקים בעיר. שמחתי לראות את כולכם נהנים!".

סגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה: "במתנ"ס העירוני אנו דואגים ליצור פעילויות ותכנים לשעות הפנאי של התושבים וחול המועד סוכות היה שמח במיוחד. תודה רבה ללימור כהן, לצוות המתנ"ס ולכל העוסקים במלאכה שאפשרו את קיומן של הפעילויות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *