דבר המנכ"ל

תושבי שדרות היקרים,


בפתחנו ניצבים אתגרים לקידומה של שדרות– על פי החזון של ראש העיר, אלון דוידי. בשיתוף עובדי העירייה, המהווים מנוע לעשייה העירונית, נצעד כולנו לפיתוחה ושגשוגה של העיר מתוך הכרה  שתושבי העיר במרכז העשייה.

כמי שאחראי על יישום מדיניות ראש העיר וההנהלה, אוביל לגיבוש התכנון האסטרטגי, תוך הגדרת מטרות ויעדים לכל עובדי הרשות ומעקב שוטף של הביצוע ועמידה באיכות המשימות.

על מנת להצעיד את העיר ולהוביל שיפור מתמשך ועקבי, אימצתי גישה התואמת ניהול והתנהלות של חברה עסקית מצליחה. עובדי העירייה, מבלי יוצא מן הכלל, יהיו מחויבים למתן שירות איכותי, מיטבי ויעיל.


בשנה האחרונה הובלנו ונמשיך להוביל להתחדשות ולרה-ארגון בפעילות העירייה בתחומים רבים, אשר יבואו לידי ביטוי בהטמעת דרכי ניהול, שמטרתן להוביל לשינוי משמעותי בתרבות הניהולית של העיר.

בשנה  הקרובה  אנו צפויים לחנוך עוד אבני יסוד בדרכה של העיר לעתיד מבטיח, ביניהן פארקים חדשים, גני שעשועים, פיתוח נופי ותשתיות בשכונות הוותיקות ברחבי העיר, מוסדות חינוך, כל זאת לצד תנופת הפיתוח ובניית שכונות חדשות.
במהלך השנה הקרובה נמשיך לפעול לפי מדיניות ראש העיר לפיתוח וחידוש עירוני נמשיך להשקיע בחינוך, בתרבות, בפנאי ורווחה, לצד שמירה על חזות העיר וניקיונה.

 
תודתי לראש העיר, אלון דוידי, אשר מביא את שדרות לפסגות חדשות, להנהלת ומועצת העיר, לכל מנהלי ועובדי העיריה המסורים, למנהלי ועובדי החברות העירוניות, למתנדבים ולארגונים הפועלים לטובת תושבי העיר.
לרשותכם מידע ועידכונים באתר החדש , בעמוד הפייסבוק ובערוץ היוטיוב של עיריית שדרות.

 

בברכה

טל טורן, מנכ"ל העירייה