עיריית שדרות, אמדוקס, גוגל ואוניברסיטת רייכמן מציגים: בית הספר להייטק בשדרות!

עיריית שדרות, אמדוקס, גוגל ואוניברסיטת רייכמן מציגים:

בית הספר להייטק בשדרות!

ביולי 2023 חברת אמדוקס יזמה שיתוף פעולה יוצא דופן עם בית-הספר להייטק של גוגל ואוניברסיטת רייכמן, יחד עם עיריית שדרות: חברת אמדוקס חרטה על דגלה להרחיב את עשייתה החברתית בשדרות ויישובי העוטף ולאור רצונה לגייס לשורותיה כוח אדם איכותי ומוכשר, הוחלט על שיתוף פעולה בין הצדדים שיכלול מרכז לימודים פיזי, הכשרה מעשית ובשורה משמעותית: אמדוקס תגייס את בוגרי ובוגרות ההכשרות.

הרצון של חברת אמדוקס והמטרות של התוכניות אותן מובילים בגוגל-רייכמן עלו בקנה אחד עם המהפכה שמתחוללת בתחום התעסוקה בעיר שדרות בשנים האחרונות. הנהגת עיריית שדרות שמה בראש סדר העדיפויות את נושא מציאת תעסוקה איכותית לתושבי ותושבות העיר ועוסקת בזה לא מעט, בייחוד מאז פרוץ מגפת הקורונה בשנת 2020 שם זיהתה את ההזדמנות וייצרה שיתופי פעולה ייחודיים שהביאו לעשרות הכשרות ומאות השמות של תושבי העיר בתעשיית ההייטק. לאור זאת, תוכנית גוגל-רייכמן, יחד עם חברת אמדוקס, ראו בשדרות שותפה טבעית לקידום התוכנית והחליטו לפתוח את בית הספר להייטק – דווקא בשדרות!

בית-הספר להייטק פועל עבור משתתפים ומשתתפות מקבוצות הנמצאות בייצוג חסר בהייטק הישראלי ובהן אוכלוסיות המגיעות מהפריפריה הגיאו-חברתית של ישראל. במסגרת זו, בית-הספר יפעל לאיתור בעלי פוטנציאל וכישרון, יכשיר מקצועית למגוון רחב של מסלולי הכשרה טכנולוגיים ועסקיים ובתום ההכשרה, בית הספר יפעל יחד עם עיריית שדרות, אמדוקס והחברות הנוספות שייכנסו למהלך לשילוב בוגרי התוכניות השונות בתעשיית ההייטק. במסגרת השותפות המוצעת, ובתמיכת גוגל, המשתתפים יזכו למימון שכר לימוד של עשרות אלפי שקלים ולהכשרה מקצועית במסלולים שונים.

במאמץ משותף, בחודשים הקרובים תפעל העירייה יחד עם ענקיות ההייטק לאתר כישרונות, להכשיר ולשלב אותם בתעשיית ההייטק הישראלית ובכך, לשנות את עתיד בוגרי בית הספר, משפחותיהם, קהילותיהם וליצור אימפקט משמעותי על החברה כולה.

מנהלת מרכז הצעירים של עיריית שדרות, דניאל גרינברג-מרדכי:  "עיריית שדרות רואה בחיבור הזה בין אקדמיה לתעשייה מקומית, את המודל הנכון לחיבור השכלה גבוהה מוכוונת תעשייה עכשווית והעמידה לרשות הפרויקט את תחום התעסוקה באגף פיתוח כלכלי תעסוקתי ואת מרכז הצעירים שמתמחים בנושא בשנתיים האחרונות".

ההרשמה לתוכנית החלה ואת כל הפרטים ניתן למצוא במרכז צעירים שדרות. מהרו להירשם!

 

  • צילום: שירלי בלאו דל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *