עיריית שדרות חילקה בדיקות אנטיגן למשפחות הרווחה

עיריית שדרות חילקה בדיקות אנטיגן

למשפחות הרווחה

כ-20 עובדי עיריית שדרות ולמעלה מ-20 מתנדבים חילקו כ-1,400 ערכות בדיקות אנטיגן למשפחות המוכרות באגף לשירותים חברתיים בעירייה.

לאור העלייה בשיעורי התחלואה של חולי הקורונה במדינת ישראל, ממשלת ישראל, באמצעות המשרדים הרלוונטיים, החליטו על חלוקת אנטיגן וזאת מתוך מטרה לאפשר את המשך פעילות המשק ולשמור על בריאות הציבור.

משרד הרווחה והביטחון החברתי, באמצעות האגף לשירותים חברתיים בעיריית שדרות, החל השבוע בחלוקה של ערכות בדיקה ל1400 בתי אב של מטופלי האגף. החלוקה התקיימה באמצעות עובדי האגף לשירותים חברתיים – היחידה הקהילתית, המדור לטיפול באזרחים ותיקים ומתנדבים מכל רחבי העיר שהתגייסו לטובת המשימה.

אחת המתנדבות סיפרה: "איזה כיף של שליחות, לראות את השמחה של הקשישים שמישהו מגיע לבקר אותם, היה מרגש לראות שהערכות הללו באמת משמעותיות עבורם ונותנות להן תחושה של ביטחון".

מתנדבת נוספת ציינה: "היה מאד מרגש לראות את הכנסת האורחים שלהם, נהנו מאד מהמפגש ומהחיוך של המשפחות".

חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק שירותים חברתיים, עו"ד אלונה רבינוביץ' אליהו: "אנו נמצאים בתקופה בה נדרש מכל אחד ואחת מאיתנו להישמר ולשמור על הקרובים לנו. אני מודה לכל אחד ואחת מאותם עובדים ומתנדבים שיצאו למבצע חלוקת הבדיקות במסירות למען המשפחות הללו, על מנת שתהיה להן אפשרות לבצע את הבדיקות ולשמור על בריאותן".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *