עיריית שדרות למען המבודדים: תסייע בהשלכת האשפה הביתית

עיריית שדרות למען המבודדים:

תסייע בהשלכת האשפה הביתית

עיריית שדרות יוצאת במיזם נוסף ראשוני וייחודי למען תושביה המבודדים. על-מנת שלא ייאלצו לצאת מביתם ובכך לסכן את שכניהם לבניין/לרחוב, העירייה תפנה בעצמה את הפסולת הביתית של בתי המבודדים לכלי האצירה. "נמשיך לפעול כדי להקל על המבודדים ומצד שני לדאוג שלא יסכנו אנשים אחרים", אמר ראש העיר, אלון דוידי.

אגף שפ"ע בעיריית שדרות יצר מערך פינוי פסולת ביתית למבודדי קורונה שאינם יכולים לצאת מביתם (בניינים משותפים) עקב הנחיות משרד הבריאות. בהנחיית ראש העיר, אלון דוידי, יצא האגף בשירות שהינו בלעדי לעיר שדרות והוא הראשון מסוגו בארץ אשר נותן מענה להשלכת אשפה ביתית בתקופת הבידוד. זהו צעד נוסף אותו מבצעת העירייה במטרה להקל כמה שניתן על תושביה בתקופת הבידוד הביתי.

משפחות, בהן כלל בני המשפחה נמצאים בבידוד, נדרשות להתקשר למוקד העירוני במספר 8516*, לפתוח פניה ועובדי אגף שפ"ע, יגיעו לביתן כשהם ממוגנים בקפידה רבה וישליכו את שקיות האשפה (אריזה כפולה על-פי ההנחיות) לכלי האצירה השונים. השירות מבטיח כי תושבים מבודדים לא ייצאו מביתם, למרחבים המשותפים בבניין/שכונה על מנת לבצע פעולה בסיסית של השלכת אשפה ובכך לא יסכנו תושבים נוספים. במיוחד בימים אלה, של חגי תשרי, כאשר הצריכה הביתית עולה משמעותית ובהתאמה גם כמות הפסולת המשפחתית, שירות זה נחוץ והכרחי על מנת להבטיח את בריאות הציבור.

ראש העיר, אלון דוידי: "העירייה פועלת לילות כימים על מנת להבטיח כי מבודדי העיר ימלאו את הבידוד במלואו ולא יסכנו את בריאות שכניהם, תושבי שדרות.

במקביל, אנו פועלים כמה שניתן על מנת להקל על המשפחות המבודדות במגוון שירותים כדוגמת שירות זה, להבטיח שלאף מבודד לא יחסר דבר. ישר כוח גדול לעובדי אגף שפ"ע על ההירתמות, החשיבה מחוץ לקופסא והשירות הנהדר שהם מספקים לתושבי העיר".

מנהל אגף שפ"ע, אלעד חג'בי: "אנחנו שמחים להעניק שירות מצוין לתושבי שדרות. גם בתקופת הבידוד, נפעל לספק פתרונות ולדאוג לרווחת התושבים. נכון להיום, השירות בלעדי לעיר ובצורה זו נמשיך לחדש, להוביל ולשפר תמידית את עבודתנו לרווחת תושבי שדרות ולהוות דוגמה לערים אחרות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *