עיריית שדרות מכירה תודה לפורשים

עיריית שדרות מכירה תודה לפורשים

פורשים בכבוד: עיריית שדרות קיימה השבוע טקס מיוחד לתשעה עובדים ועובדות שיצאו לגמלאות במהלך השנה האחרונה. הפורשים נהנו מברכות פרידה של הנהגת העיר, כיבוד, סרטון מרגש בהשתתפות מנהליהם וחבריהם לעבודה ושי אישי – טאבלט חכם.

שנה אזרחית נוספת מגיעה לסיומה בימים אלו ממש ועל כן, כמידי שנה, עיריית שדרות נפרדת מעובדיה אשר הגיעו לגמלאות בטקס פורשים מרגש. הטקס התקיים ביום שלישי בחדר הישיבות של העירייה בהשתתפות ראש העיר, אלון דוידי, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק משאבי אנוש, אלעד קלימי, סגנית ראש העיר, חוה נחשונוב, מנכ"ל העירייה, גלעד אברהמי, מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר, יו"ר ועד העובדים, מורדי אליאסי וחברי הוועד יוסי אוחיון ועדנה סוויסה. כלל המשתתפים הוקירו את פועלם ותרומתם של הפורשים במשך שנות עבודתם בעיריית שדרות.

כאמור, השנה תשעה עובדים סיימו את עבודתם ויצאו לגמלאות. הפורשים הם: דדה עזרא, יוסף יוחננוב ופנחס זרביאלוב מאגף איכות הסביבה, שמחה עזרא, תמר נזרי, רחל מגירא, מימי לוי ומימי מלכה, מאגף החינוך ורחל אבורמד מאגף שירותים חברתיים (רווחה). במהלך הטקס הוקרן סרטון שבו הפורשים מסכמים את חוויית העבודה בעיריית שדרות יחד עם תמונותיהם לאורך השנים לצד ברכות פרידה. בנוסף, נאמרו גם דברי ברכה בשם ראש העיר, אלון דוידי ושאר המכובדים.

הפורשים נהנו גם מכיבוד ושי אישי לכל אחד מהם – טאבלטים חכמים שבהם הם יוכלו להשתמש ולהנות מכל מקום בעולם. כאמור, באירוע הייתה תחושה של שמחה מהולה בעצב. מצד אחד, שמחה על כך שכעת לפורשים יהיה יותר זמן להנות מהחיים, מהמשפחה ומהחברים. אך מצד שני גם תחושה של עצב בשל הפרידה מהחברים לעבודה, מהעשייה וממקום העבודה שהפך לבית לאורך השנים.

ראש העיר, אלון דוידי: "עיריית שדרות היא משפחה אחת גדולה! אני שמח שהעובדות והעובדים המוכשרים שנפרדנו מהם השבוע לקחו חלק כה משמעותי בדרכה של העיר. אני מאחל בהצלחה רבה לכל הפורשים שיוצאים לגמלאות והכי חשוב תנצלו את הזמן כדי להנות מן החיים. תודה לאגף משאבי אנוש ולמורדי אליאסי יו"ר הוועד וחברי הוועד על קיום מסיבת הפרישה". 

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק משאבי אנוש, אלעד קלימי: "עיריית שדרות בהנהגתו של ראש העיר אלון דוידי שמה לה למטרה ללוות את עובדיה גם לאחר פרישתם לגמלאות ולהעצים אותם. זוהי ההזדמנות לומר להם תודה על כל עשייתם הברוכה ותרומתם בעבודתם המסורה במשך שנים רבות בעירייה. תודה לראש העיר על גיוס המשאבים והקצאת התקציבים הנדרשים לטובת הדבר החשוב והגדול הזה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *