עיריית שדרות מפרגנת לעובדים ולעסקים

עיריית שדרות מפרגנת לעובדים ולעסקים

עיריית שדרות החלה לאחרונה להנפיק מאות שוברי מתנה מעסקים מקומיים לעובדי העירייה החוגגים יום הולדת. המטרה היא להמשיך ולעודד רכישה בעסקים המקומיים ולהניע את הכלכלה בעיר. ראש העיר, אלון דוידי: "בזמנים קשים אלו, חשוב יותר מתמיד לדאוג לעסקים בעיר שלנו ולחזק אותם ומהצד השני לשמח את העובדים".

בהובלת ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ממשיכה מינהלת תעשייה ועסקים לפעול וליצור מיזמים שיטיבו עם כל העסקים המקומיים בעיר. בין היוזמות ניתן למנות את מיזם 'משלוחים בשקל' שחזר שנית ופעל גם בתקופת הסגר השלישי, את חוברות העסקים יחד עם השוברים שחולקו בדצמבר האחרון, פרסום באינדקס דיגיטלי ואת התמיכה והייעוץ שמינהלת תעשייה ועסקים מציעה בכל מהלך השנה. כעת הוחלט על מיזם חדש שבו מנפיקים שוברי Gift card'' לעובדי העירייה ולעובדי מערכת החינוך בעיר שחוגגים יום הולדת. כאמור, השוברים הם לרכישה בעסקים המקומיים בשדרות וזאת על מנת לסייע לאותם בעלי עסקים שנפגעים גם הם בעקבות משבר הקורונה. במיזם זה משתתפים כ-30 בעלי עסקים מתחומים מגוונים בעיר, כמו בעלי מסעדות, חנויות תכשיטים, מוצרי פנאי, מרכזי טיפולים, גלידריות ועוד. כמו כן, העסקים המשתתפים זוכים לפרסום וחשיפה מצד לקוחות חדשים ועל כן זוכים גם להגדיל את ההכנסות ממכירות באמצעות השוברים הללו.

ראש העיר, אלון דוידי: "בשדרות אנו דואגים לעסקים שלנו ודואגים לקנות מקומי! גם כעת, בזמן תקופת הקורונה הנחיתי את מחלקות העירייה ואת מינהלת תעשייה ועסקים ליצור מיזמים שיוכלו להיטיב עם העסקים המקומיים. בזכות מיזם 'שדרות Gift', עובדי העירייה והחינוך בעיר יקבלו שוברי מתנה לעסקים בעיר וכך כולם יוצאים מורווחים. תודה רבה לצוות מינהלת תעשייה ועסקים – שמעון אדרי, חנה רפאלי ולירון זוהר רבינוביץ'".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק משאבי אנוש, אלעד קלימי: "ההשקעה בעובדי עיריית שדרות הינו חלק מתוכנית עבודה להעצמת העובדים ולטיוב השירות. זהו מיזם מצוין שגם נותן כבוד לעובדים המסורים שלנו ביום הולדתם וגם מחזק את העסקים המקומיים כך שבעצם העירייה משקיעה בכולם. זו הזדמנות לומר שוב תודה לעובדים היקרים והמסורים שלנו שהם חלק בלתי נפרד מההצלחה הגדולה ומהתנופה האדירה ששדרות זוכה לה בשנים האחרונות".

מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר: "מיזם 'שדרות 'Gift הינו מיזם מקומי וייחודי, באמצעותו אנחנו שמחים לשלב את קידום רווחתם של עובדי העירייה לצד חיזוק בעלי העסקים המקומיים וזאת בייחוד בתקופה זו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *