עיריית שדרות מפתיעה את התושבים

עיריית שדרות מפתיעה את התושבים

המיזם החדש שמככב בשדרות: "קופסה בהפתעה" מבית היוצר של המתנ"ס העירוני ועיריית שדרות במיוחד לימי הקורונה. מדובר על קופסאות הפתעה שבהן ישנן מגוון פעילויות – מיצירה, ספורט, אפייה, ערב סרט ועוד. כל זה מיועד עבור משפחות, ילדים וגמלאי העיר.

בזמן תקופת הקורונה אנו נדרשים להימנע מפעילויות רבות שהיינו רגילים לבצע לבד, עם חברים או משפחה ולכן צוות המתנ"ס העירוני שוקד ימים כלילות על מנת לחשוב על רעיונות יצירתיים עבור הקהילה כולה. כעת מדובר על מיזם של המתנ"ס העירוני, מרכז הצעירים ויחידת הנוער בעיריית שדרות שיצרו 600 קופסאות הפתעה עבור התושבים בעיר. ישנן קופסאות שמיועדות למשפחות עם ילדים, קופסאות לנוער וישנן קופסאות שמיועדות לאוכלוסיית הגיל השלישי. בקופסאות שמיועדות למשפחה עם ילדים ניתן למנות ערכות להכנת כדורי שוקולד, הפעלה עם בצק סוכר, פעילות אומנותית עם חומרים מהטבע, פעילות לגיל הרך עם חישוקים ופונפונים, פעילות התעמלות עם דלגית ולקינוח סרט ופופקורן בשיתוף עם סינמטק שדרות. כמו כן, בקופסה ישנו דף מנחה עם ברקוד להסברים ולסרטונים שמראים כיצד יש להשתמש באותם המוצרים. חשוב לציין כי הושקעה מחשבה רבה ותכנון מוקפד בבחירת הפעילויות שנבנו יחדיו עם מדריכי החוגים במתנ"ס. בנוסף, ניתן לרכוש את החבילה, שעלותה 150 ₪, במחיר מסובסד של 20 ₪ בלבד.

הקופסה שמיועדת לגמלאים ולמרותקי הבית כוללת משחקי פנאי כמו שש בש ודוקים, פעילות להכנת עציץ לט"ו בשבט, סרט, פופקורן ומצרכים עם מתכון להכנת עוגיות. כמו כן, קופסה זו היא ללא עלות וצוות המתנ"ס יוצא לחלק את הערכות הללו לאוכלוסיית הגיל השלישי בעיר.

בנוסף, הוכנו עוד שתי קופסאות שמיועדות לבני הנוער. אחת מן הקופסאות נוצרה על-ידי בני הנוער בעצמם והיא כוללת הכנת 'כדורי פיצוץ' משוקולד. תוך יומיים אזלו כל הקופסאות וכעת התפתח סבב שני של חלוקה. לרכישת קופסאות למשפחות יש להיכנס אל עמוד הפייסבוק של 'מתנ"ס שדרות'. כמו כן, לגמלאים מגיעה קופסה ללא עלות, אך יש להירשם ולשלוח הודעה למספר הטלפון 052-2166102.

ראש העיר, אלון דוידי: "אנו תמיד חושבים על התושבים שלנו ומנסים לייצר מגוון של מיזמים או פרויקטים שיועדו לקהילה כולה. מיזם 'קופסה בהפתעה' הינו מיזם יצירתי ומהנה ביותר. אני רוצה להודות לצוות המתנ"ס העירוני, למרכז הצעירים וליחידת הנוער בעיריית שדרות שחושבים תמיד על המשפחות, הילדים, הנוער והגמלאים. בערכות השונות ניתן למצוא מגוון של פעילויות שנועדו לגרום לנו לצחוק ולהנות גם בזמנים אלו שאנו נמצאים בסגר ובבית. אנו נמשיך לחשוב ולייצר תכנים שמיועדים במיוחד לתושבים שלנו".

מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה: "אנחנו כבר כמעט שנה נמצאים בתקופת הקורונה, ולכן עלינו להמציא את עצמנו כל פעם מחדש ולחשוב מחוץ לקופסה. יש במתנ"ס צוות מנצח ואני מודה לכל העושים ועושות במלאכה. יצרנו את מיזם 'קופסה בהפתעה' שנועד לשמח וליצור זמן איכות בין הילדים להורים ולתת תעסוקה לאוכלוסיית הגמלאים. תודה רבה לכל העוסקים במיזם זה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *