עיריית שדרות קיימה כנס למאבטחי מוסדות החינוך

עיריית שדרות קיימה כנס למאבטחי מוסדות החינוך

לקראת פתיחת שנת הלימודים, מרכז חוסן ועיריית שדרות, קיימו למאבטחי מוסדות חינוך בעיר יום גיבוש והדרכה. ראש העיר, אלון דוידי: "המאבטחים שלנו הם דוגמא ומופת במסירות, במקצועיות וביעילות שלהם בביצוע עבודתם החשובה, ואני מאחל לכולם שנת לימודים פורייה ובטוחה".

כחלק מהיערכות לפתיחת שנת הלימודים, קיימה מחלקת הביטחון בעיריית שדרות יום ריענון וגיבוש למאבטחי מוסדות חינוך בעיר ב'בית עלמי' שבקיבוץ זיקים, בהשתתפות ראש העיר, אלון דוידי, קב"ט העירייה דוד שניאור וקב"ט מוסדות חינוך אבי עזרא, מאבטחי מוסדות החינוך וסיירי הביטחון של גני הילדים.

הבוקר נפתח עם מופע פלייבק "מיומנו של מאבטח". לאחר מכן התקיימה הדרכה עם רע"ן עורף באוגדת עזה, סא"ל אלעד זנדני, שדיבר עם המאבטחים על המצב הביטחוני בעוטף והשלכותיו. ראש העיר, אלון דוידי הגיע במיוחד לברך את המאבטחים ושיבח אותם על היותם דוגמה ומופת בעבודת הקודש שלהם, במסירות, במקצועיות וביעילות ואיחל להם שנת לימודים פורייה ובטוחה. קב"ט העירייה, דוד שניאור, בירך את המאבטחים לקראת שנת הלימודים החדשה וחידד את הנהלים וההוראות וזאת במטרה להבטיח את שלומם וביטחונם של השוהים במוסדות החינוך ולאפשר קיום לימודים סדירים ללא הפרעות של גורמים זרים ועוינים.

לאחר מכן התקיימה סדנת חוסן בה רכשו כלים וידע על התנהגות במצבי חרום. את הסדנה העבירה עו"ס עידית שחר ממרכז חוסן שהסבירה למאבטחים על החשיבות בשיתוף הפעולה בין מרכז חוסן למחלקת ביטחון ועו"ס איילת שמואל, העבירה סדנה של התנהגות במצבי חרום.

נציגי חברת האבטחה, 'ר.ח.ש ביטחון',  בראשות המנכ"ל יוסי ברדה וסגנו ארז שטרית, קיימו שיחה פתוחה עם המאבטחים, לשמוע אותם ולייעל, לשמר ולשפר את התנאים ולבוא לקראתם בדברים שחשובים להם.

קב"ט מוסדות חינוך בעיריית שדרות, אבי עזרא, הודה להילה גונן ברזילי, מנהלת מרכז חוסן, על הובלת יום הריענון והגיבוש ואף העביר במצגת את כל הנחיות הביטחון והתנהגות המאבטח בשעות העבודה כולל שיבוצי כוח אדם במוסדות חינוך ובגנים. את יום  הגיבוש, סיימו המשתתפים עם בקרית רישוי ואבטחה של תחנת משטרת שדרות.

לקינוח, קיבלו המאבטחים שי מכובד לקראת שנת הלימודים, תיק גב איכותי שכולל אוזניות בלוטוס, רמקול בלוטות' ותרמוס שתיה חמה/קרה מתנת עיריית שדרות.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "מאבטחי מוסדות חינוך בשדרות, הם דוגמא ומופת במסירות, במקצועיות וביעילות שלהם בביצוע עבודתם החשובה,  כמאבטחי בתי הספר וסיירי הביטחון בגני הילדים, היכרותם ויחסם הסבלני והרגיש לאוכלוסיית בית הס]ר ס לצד המקצועיות שהם מגלים, גורמים לתחושת בטחון, בנוסף לשיתוף הפעולה ההדוק בין כל הגורמים המקצועיים; הרשות, המשטרה וחברת האבטחה ואני מאחל לכולם שנת לימודים פורייה ובטוחה".

 

  • צילום: עיריית שדרות

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *