עיריית שדרות תרחיב את מבנה אגף הרווחה

עיריית שדרות תרחיב את מבנה אגף הרווחה

מבנה האגף שמספק סל נרחב של שירותים חברתיים, יורחב ויחודש במרחבי שירות מותאמים ומונגשים, חדרי טיפולים חדשניים ומתקדמים ועוד. דוידי: "נמשיך להעניק את הכבוד הראוי לתושבים שבאים לקבל כאן שירות".

אגף הרווחה והשירותים חברתיים בעיריית שדרות מספק מענה לתושבים רבים במגוון רחב של תחומים מגיל לידה ועד זקנה.

האגף נותן מענה לאוכלוסיות שונות ומתאים את השירות על פי הצרכים השונים- טיפול פרטני לאנשים עם צרכים מיוחדים ולמשפחותיהם, מסייע בקידום תעסוקתי, מפעיל מועדוניות לילדים בסיכון, סיוע לאוכלוסיית האזרחים וותיקים, מפעיל מרכז לטיפול באלימות במשפחה, מסייע בטיפול לילדים ומבוגרים אשר עברו טראומה מינית ועוד.

לאחרונה אישר ראש העיר, אלון דוידי, תוכנית להרחיב את מבנה האגף לשירותים חברתיים הנמצא רחבת "כיכר העיר" המחודשת של העיר במימון עיריית שדרות ומשרד הרווחה. הרחבת המבנה תייצר סביבת שירות מותאמת ומונגשת תוך שמירה על פרטיות וחיסיון מקבלי השירות, תוספת של חדרי טיפול מתקדמים, חדשניים ומותאמים לשירות, חדרי ישיבות וקבוצות טיפוליות וסביבת עבודה נעימה יותר לעובדים ותספק מרחב אשר ישפר את השירות לאזרח.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי:" מזה שנים רבות שהאגף שלנו, מספק שירותי רווחה לתושבי העיר באופן מקצועי ומעורר השראה וכבוד, העובדים מעניקים שירות מקצועי ומתוך כוונה טהורה לסייע ולהביא לפתרונות לתושבים, מבנה האגף יעבור שדרוג משמעותי, על מנת לאפשר את הנוחות והמרחב הדרושים לעובדות והעובדים הסוציאליים ולמקבלי השירות".

חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק שירותים חברתיים, עו"ד אלונה רבינוביץ' אליהו: "במסגרת האגף לשירותים חברתיים אנו דואגים לספק שירותים ומסגרות מתאימות לתושבי העיר. עם התפתחותה של העיר, עלה הצורך בהרחבת מבנה האגף. תודה לראש העיר על הובלת הרעיון וגיוס המשאבים למימונו".

מנהל האגף לשירותים חברתיים, עידו ז'ולטי: "עיריית שדרות מספקת שירותים הולמים ומקצועיים לאוכלוסיית העיר המטופלים ברווחה ונערכת להמשיך זאת בהתאם לגדילת אוכלוסיית העיר ועל כן הוחלט להרחיב את מבנה הרווחה הנוכחי בהתאם. המרחב החיצוני, שעבר לאחרונה שינוי משמעותי מאפשר סביבה יפה ומותאמת למציאת הנוכחית".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *