עיריית ת"א-יפו פותחת מוקד גבייה ושירות בשדרות

עיריית ת"א-יפו פותחת מוקד גבייה ושירות בשדרות

תחום התעסוקה בשדרות ממשיך להתרחב והפעם מכיוון פחות צפוי – עיריית תל אביב-יפו החליטה לפתוח בשדרות מחלקות גביה וחניה שיעסיקו עשרות עובדים ותושבות, תושבי העיר.

עיריית שדרות ועיריית תל אביב-יפו עמלות על המהלך בחודשים האחרונים ולאחרונה הוא הגיע לסיומו בחתימה על הסכם משותף להקמת סניף שיעסיק למעלה מ-40 עובדים ועובדות בתנאים מעולים.

עובדי המוקד יהיו עובדי עיריית תל אביב-יפו ויקבלו את כלל התנאים וההטבות של עירייה זו קרוב לביתם. ההכשרה לתפקיד שתיארך כחודשיים תהיה במרכז הארץ, עם הסעות מסודרות ולאחר מכן תהיה כולה משדרות. כמו כן, תחילת העסקה תהיה מיומה הראשון של ההכשרה.

כידוע, עיריית שדרות, באמצעות האגף לפיתוח כלכלי תעסוקתי, שהוקם לפני כשנה, מייצרת הזדמנויות עבודה איכותיות לתושבי העיר. בשנה האחרונה זכינו לראות מספר חברות עתירות ידע שהגיעו לעיר הודות למאמצים אלו עם למעלה מ 200 הכשרות משותפות עם העירייה וכעת אנו רואים הצלחות גם במגזר הציבורי.

כחלק מאותם שיתופי פעולה, מלווה האגף את המעסיקים מרגע התעניינותם, דרך עזרה במציאת מבנה והתאמתו לצרכיו, פרסום המשרות, בניית הכשרה מותאמת בעת הצורך ועד לשלב גיוס העובדים. ניתן לראות דוגמאות לחברות שכבר פתחו סניפים בעיר כמו חברת Qualitetst– חברת בודקי התוכנה הגדולה בעולם, חברת ההייטק PAYEM, נגב 19 ועוד.

ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי: "בהמשך לשיתוף הפעולה הפורה עם עיריית שדרות בתחום החינוך, אנו שמחים לשתף פעולה ולחלוק את הידע והכלים שלנו גם בתחום התפעול. החברות ושיתוף הפעולה ארוך השנים עם עיריית שדרות, מגיעים מתוך אינטרס משותף של שתי הרשויות והחשיבות של מתן סיוע תעסוקתי לתושבי הדרום ותושבי עוטף עזה בפרט".

מנהלת תחום התעסוקה בעירייה, גל שמאי לוי: "שיתוף הפעולה עם תל אביב מאפשר להרחיב את אופי התעסוקה שכן הוא נותן מענה למשרות אם, עבודה במודל היברידי ואינו מחייב השכלה גבוהה. עם זאת, אין פשרות על איכות המועמדים שיידרשו לעבור ראיון טלפוני וראיון פרונטלי כדי להתקבל לעבודה".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *