עמדות טעינה חשמליות נוספות בשדרות

עמדות טעינה חשמליות נוספות בשדרות

תושבי שדרות יכולים ליהנות מהשבוע משתי עמדות טעינה אולטרה מהירות בחניית ה"ספורט קלאב", שמתווספות לעמדות ברחבת העירייה ול-28 עמדות נוספות שנמצאות בהליכי אישורים ועבודות.

במימון משותף של עיריית שדרות ומשרד האנרגיה, ממשיכים באגף ההנדסה של עיריית שדרות להתקין נקודות טעינה ציבוריות לכלי רכב חשמליים כחלק מפעילות המשרד לפריסה רחבה של עמדות בכל רחבי הארץ. בנוסף לשתי העמדות שכבר הותקנה ברחבת העירייה ברחוב בר-לב מסוג AC+ הנותנת 63 אמפר (22 ק"ו/ שעה), הוסיפה השבוע העירייה 2 עמדות נוספות בחניית ה"ספורט קלאב" ברחוב הבנים שהן עמדות AC+.

לפני מספר חודשים פרסמה העירייה סקר לתושבים בעלי כלי-רכב חשמליים, בו נשאלו אילו צרכים יש להם בנושא הטענת רכבים, כולל מיקומים נדרשים.

אגף ההנדסה בעיריית שדרות לקח את הנתונים, מיפה אותם ויצא לדרך. בנוסף לעמדות שכבר הוקמו, ישנן עוד 28 עמדות שיוקמו במרחבים שונים בעיר, כמו בשכונות נאות השקמה, הכרמים, בכניסה לעיר (שכ' המוזיקה), ברחוב בן יהודה, בשכונת נאות אביב, נאות אשכול ועוד. עמדות אלו נמצאות בהליכי אישורים מול חברת חשמל והתחלת ביצוע.

באגף ההנדסה אומרים, שהמטרה היא להקים נקודות נוספות, לפי צרכים שיעלו מהשטח, שיאפשרו ליותר תושבים חוויית נוחות באחזקת רכבים חשמליים וטעינתם ובכך יעודדו עוד תושבים לרכוש רכבים שיפחיתו זיהום אוויר ויגנו על הסביבה.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אנו עושים הכל על מנת להבטיח כי גם בתחום האנרגיה הירוקה שדרות תהיה בין הערים המובילות ותהווה מודל לעיר שומרת על הסביבה וצורכת אנרגיה ירוקה מועילה ובטוחה. אני מודה למהנדס העיר, חגי כהן, ולצוות שלו על הפעילות החשובה בתחום זה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *