ערב ראש השנה: עובדי עמיגור בשיתוף עיריית שדרות חילקו סלי מזון

ערב ראש השנה: עובדי עמיגור בשיתוף עיריית שדרות

חילקו סלי מזון

עמיגור, חברת בת של הסוכנות היהודית בשיתוף עיריית שדרות חילקו סלי מזון ל- 300 תושבי השכונה התומכת בניהם ניצולי שואה.

פרויקט "קהילה תומכת לאזרחים ותיקים" הנו פרויקט משותף של משרד הרווחה והביטחון החברתי, המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית שדרות ומופעל על ידי עמיגור. הפרויקט נותן מענה נרחב ומגוון לאזרחים ותיקים, ביניהם ניצולי שואה ומרותקי בית, במטרה להבטיח את המשך הישארותם בביתם ובקהילה המוכרת להם ומתן תמיכה ואיכות חיים טובה יותר.

בפרויקט ניתנת פעילות חברתית עשירה לאורך כל השנה (טיולים, קונצרטים ועוד..). במסגרת ההכנות לחגי תשרי החליטו עובדי עמיגור והעירייה לשמח את האזרחים הוותיקים, חברי הקהילה ובמהלך השבוע וחילקו כ-300 סלי מזון באווירת החג. האזרחים היו מאושרים לקבל את הסלים, התרגשו והודו על כך מאוד.

בנוסף לפעילות החברתית לה זוכים חברי הקהילה לאורך השנים מתקיימת פעילות להפגת בדידותם של חברי הקהילה, חיבור ללחצן מצוקה – מוקד רפואי – בעלויות נמוכות במיוחד, אב קהילה המבצע תיקונים קלים בביתם, אם בית אשר מגיעה לבקר ולסייע בתדירות גבוהה ועוד. מענים אלה ניתנים לחברי הקהילה בימי שגרה ובימי חירום ומסייעים לשמור על איכות חייהם.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "העיר שדרות היא קהילה אחת גדולה, חמה ומחבקת, במהלך כל השנה ובמיוחד במועדי ישראל. גם לרגל השנה החדשה הגענו יחד עם עובדי עמיגור ועובדי האגף לשירותים חברתיים לאלפי גמלאים וגמלאיות בעיר עם סלי מזון מלאי כל טוב. יישר כח לכל העושים במלאכה, ושנזכה כולנו להרבות בטוב".

איציק טנג'י, מנהל מרחב דרום בעמיגור: "כחלק מהפעילות השותפת של עמיגור בקהילה התומכת בחרנו גם השנה לחלק סלי מזון לקראת חגי תשרי, להנעים את החג עבור חברי הקהילה ולדאוג לכל צרכיהם. אנו מאחלים לכל חברי הקהילה שנה טובה ובריאות איתנה."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *