פסטיבל "סוכה למחשבה" חוזר לשדרות

פסטיבל "סוכה למחשבה" חוזר לשדרות

עם מגוון אטרקציות בחינם לכל המשפחה

פסטיבל "סוכה למחשבה" ה-4 ייערך בחול המועד סוכות בפארק עזריאלי בשדרות ויכלול מגוון פעילויות בהן סוכות עם תוכן בנושאים שונים, מופעי תיאטרון וקרקס, דוכני אוכל ויריד 'עוטף בכיף' למכירת מוצרים של עסקים מעוטף עזה.

פסטיבל "סוכה למחשבה" ה-4, שכבר הפך למסורת, יתקיים השנה בתאריכים 12-13.10, ימים רביעי וחמישי בחול המועד סוכות, בין השעות 11:00 ל-17:00, בפארק עזריאלי שדרות. הפסטיבל, שהכניסה אליו חופשית, יכלול מתחם של "סוכות למחשבה" – סוכות תוכן מעוצבות, מיוחדות ועשירות בתכנים הקשורים לחג הסוכות. את הפסטיבל מפיקים עיריית שדרות, הקרן לפיתוח שדרות ומתנ"ס שדרות והכניסה אליו חופשית.

הסוכות מכילות חוויות שונות, דוגמת סוכה העוסקת בסיפורי תנ"ך ומורשת, סוכת צה"ל – היוצרת חיבור ישיר בין הקהילה והצבא באמצעות מפגש עם חיילים וכלים משוריינים, סוכת השוויון של "בשביל הנגישות" עם פעילויות ותוכן בנושאים כמו שוויון, כבוד, נוחות ועצמאות וסוכת תיירות עם סיורים מרתקים וטעימים בעיר שדרות. בנוסף, ייהנו ההורים והילדים גם מסוכת פעילות ויצירה, סוכה המכילה משחקי חשיבה וסוכות העוסקות בתכנות ובהטסת רחפנים, וכן סוכה גדולה וכשרה שניתן לאכול בה.

מעבר לסוכות המחשבה, יהיו בפסטיבל גם פעילות של מרכז התנועה "שדרות אדמה", סדנאות ומופעי קרקס, תיאטרון רחוב, אמנים ומיצגים. השנה חוזר גם יריד העסקים 'עוטף בכיף', בסיוע הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה. במסגרת היריד, בעלי עסקים משדרות ועוטף עזה יחכו לכם עם מגוון רחב של דוכנים מתוצרת העוטף- דוכני מזון, תוצרת חקלאית טרייה, מתנות ומוצרים.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אנחנו שמחים להמשיך את מסורת הפסטיבל שלנו שבכל חג סוכות מביא אליו עשרות אלפי הורים וילדים מכל רחבי הארץ שנהנים מחגיגה של תרבות, אמנות וסוכות קצת אחרות שמעוררות את המחשבה ומשאירות חוויות בלתי נשכחות אצל המבקרים. הפסטיבל הזה מוכיח ששדרות היא עיר מושכת תיירות בזכות הצבעים הרבים והמגוונים שיש בה".

 

  • צילום: יח"צ ראש חוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *