פתיחה מרגשת ומפרגנת לשנת הלימודים בשדרות

פתיחה מרגשת ומפרגנת לשנת הלימודים בשדרות

אלפי תלמידי שדרות וילדי הגנים פתחו ביום ראשון האחרון את שנת הלימודים תש"ף. בכל בתי-הספר היסודיים התקיימו טקסים לקבלת ילדי כיתות א' ובתיכונים קיבלו בברכה את תלמידי כיתות ז'.

לאחר קיץ מלא פעילויות וחוויות, נפתחה בתחילת השבוע שנת הלימודים תש"ף בשדרות בסימן "תהא שנת פרגון". אלפי תלמידים מבתי הספר וגני הילדים השונים בעיר, עשו את דרכם בהתרגשות אל יום הלימודים הראשון שלהם לשנה זו ולחלקם בכלל.

ראש העיר, אלון דוידי, וסגנו ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, סיירו בבתי הספר השונים, בירכו את המנהלים וצוותי ההוראה, ואיחלו הצלחה רבה לתלמידים הנרגשים. בבית הספר "תורני מדעי" זכה דוידי לתקוע בשופר לרגל פתיחת השנה החדשה.

תלמידי כיתות א' קיבלו מדוידי וקלימי שי מתנת העירייה בדמות קופסת אוכל צבעונית ובתוכה מדבקות פרגון. השנה העברית שתחל בסוף החודש היא תש"ף ובעירייה החליטו לפרק את ראשי התיבות למשפט "תהא שנת פרגון". כלל השילוט בעיר וקמפיין בנושא היה בקונספט של "שדרות תפרגנו", במטרה לראות את הטוב הקיים ולפרגן האחד לשני.

בבתי-הספר בעיר נתלו שלטים שקיבלו את פני התלמידים, בעיקר אלה החדשים, נופחו בלונים צבעוניים שהזכירו לכולנו כי בלון זה דבר שמח וחיובי ותלמידי כיתות א' הגיעו לבושים בחולצות לבנות. בבית-הספר "מדעים אלון" קיבלו בברכה את המנהלת החדשה ורד אפנג'ר, שמחליפה את המנהלת הותיקה, ליאורה פימה.

השנה נפתחו שישה גני ילדים וכן תלמוד תורה חדש.

סך-הכל פתחו את השנה 6,083 תלמידים ותלמידות, מתוכם 505 ילדים שנכנסו לכיתות א'.

עיריית שדרות השקיעה במהלך חופשת הקיץ מיליוני שקלים בהצטיידות של בתי-הספר וגני הילדים, בשיפוץ חצרות ומבנים, בהנגשות של כיתות לילדים עם לקויות שמיעה, בהקמת אגף חדש בבית-ספר "תורני מדעי" ועוד.

ראש העיר, אלון דוידי, כתב בדף הפייסבוק שלו: "התרגשתי יחד עם הילדים המקסימים, צוותי ההוראה ואיתכם, ההורים, לפתוח את שנת הלימודים. ביקרתי בכל בתי הספר בעיר ושמחתי לפגוש את תלמידי כיתות א' הנרגשים לתת להם שי ולאחל בהצלחה. פגשתי גם את תלמידי כיתות ז׳ היקרים ואיחלתי להם בהצלחה עם עלייתם לחטיבה וכמובן איך אפשר בלי לברך את תלמידי כיתות יב׳ שזו השנה האחרונה שלהם בבית הספר. אני מודה לכל מי שלקח חלק בהכנות של מוסדות החינוך לקראת השנה החדשה, תודה לכם, מאחל שוב שנת לימודים פוריה, מוצלחת ומלאת פרגון".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "יום פתיחת שנת הלימודים הוא יום מרגש עבורי ברמה האישית, ליוויתי את ילדיי לבתי הספר ולאחר מכן ביקרתי יחד עם ראש העיר אלון דוידי במוסדות החינוך. יום זה הוא יום החג של מערכת החינוך, של ילדי הגנים והתלמידים, של ההורים, של הגננות, המורות, הסייעות, המנהלים, של הצוות המקצועי והחינוכי. של כולנו, אני מתרגש יחד אתכם".

 

·      מצורפת ההודעה ותמונות מהיום הראשון. צילומים: דביר מלכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *