Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
שירותים
מהירים
תושבים יקרים, קופת חולים לאומית ממשיכה להפעיל בדיקות קורונה מיום שני ועד… קרא עוד
בעת התרעה יש להיכנס למרחב המוגן בהתאם לזמן העומד לרשותנו ולפעול על… קרא עוד
תושבים יקרים, לידיעתכם, מתחם הבדיקות ב"גיטיס" לא יפעל מחר, יום רביעי, 16/9/20… קרא עוד
שלום רב,  זו השנה השישית שאנו במכללת ספיר עורכים את סקר "ברומטר… קרא עוד
תושבים יקרים, בוקר טוב. בניגוד לדיווחים שונים, מתחם הבדיקות באולם "גיטיס" לא… קרא עוד
תושבים יקרים, להלן עדכון חשוב בנושא בדיקות הקורונה. בעקבות שאלות תושבים בנושא… קרא עוד
הודעת עיריית שדרות 8/9/20, 14:30 ועדת השרים אישרה הבוקר את המלצת משרד… קרא עוד
מחר ומחרתיים זה הזמן שלנו - מגיעים- נבדקים- שומרים על החיים🙏 מתחמי… קרא עוד
משרדי האגף לשירותים חברתיים (רווחה) יהיו סגורים לקבלת קהל בימי ראשון ושני… קרא עוד

פתיחה מרגשת של שנת הלימודים בשדרות

פתיחה מרגשת של שנת הלימודים בשדרות

לאחר חודשיים של הכנות מאומצות של עיריית שדרות לפתיחה מסודרת ותקינה במגבלות הקורונה של מוסדות החינוך, נפתחה שנת הלימודים תשפ"א ביום שלישי עם 6,107 תלמידים ותלמידות בגני הילדים ובתי הספר. ראש העיר, אלון דוידי, ביקר במוסדות השונים, בירך את צוותי החינוך והמינהלה ואיחל לילדים בהצלחה. "עשינו הכל על-מנת שהילדים ישהו במרבית השבוע בבית הספר", אמר דוידי.

כלל גני הילדים ובתי הספר בעיר שדרות התקשטו ביום שלישי בבוקר לקראת הגעתם של ילדי וילדות העיר, שהגיעו נרגשים לפתיחת שנת הלימודים תשפ"א.

השנה נוספו 3 גני ילדים חדשים ובסך הכל נפתחו 64 גנים, 9 בתי ספר יסודיים ו-3 בתי ספר על-יסודיים. השנה ילמדו במוסדות החינוך בשדרות 6,107 תלמידים, מתוכם 496 תלמידים שעלו לכיתה א'.

ראש העיר, אלון דוידי, וסגנו ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, הסתובבו בין מוסדות החינוך השונים, בירכו את צוותי החינוך והמינהלה וכמובן את הילדים הנרגשים בברכת שנה מוצלחת ומהנה. השניים גם הדגישו לילדים את חשיבות שמירת הנחיות הבריאות, כולל מדידת חום בבוקר ומילוי הצהרת הבריאות וכן הקפדה על הגיינה אישית, עטיית מסכות על הפה ועל האף למי שנדרש לכך ושמירת מרחק ככל הניתן.

בזכות עבודה מאומצת של העירייה והקצאת מאות אלפי שקלים מתקציבי הרשות בהנחיית ראש העיר, ילדי כיתות א'-ד' ילמדו יום לימודים ארוך 5 ימים בשבוע, ילדי כיתות ה'-ו' ילמדו לפחות 4 ימים בשבוע בבית הספר במשמרות של בוקר וצהריים, כדי לשמור על קפסולות. בבתי הספר התיכוניים ישלבו בין לימודים בבית הספר (לפחות 3 ימים) לבין למידה מרחוק.

כל מורה בעיר קיבל קערת סלט מתנת העירייה ועליה מדבקה בה כתוב: "לימודים וקורונה?! #איזה סלט. מאחלים שנה עם טעם טוב והרבה בריאות!" ועליה חתומים דוידי, קלימי ומנהל אגף החינוך, גיל חדש.

מנהלת המדור לגיל הרך, דפי גדליהו, הסתובבה בגני הילדים עם צוות האגף וחילקה עציצים לכל הגנים.

ילדי כיתה א' קיבלו מתנה מהעירייה ערכות היגיינה אישיות הכוללות מפיות לארוחת עשר ואלכוג'ל אישי.

שר החוץ, גבי אשכנזי, הגיע לסיור בבית ספר "גיל רבין", מלווה בדוידי, קלימי, מ"מ ראש העיר, יהודית אוליאל מלכה, וסגנית ראש העיר, חוה נחשונוב. הם נפגשו עם המנהלת, ורד חנגלי, ועם צוות המורות והמורים וחילקו יחד ערכות היגיינה לתלמידות והתלמידים העולים לכיתות א'.

השר אשכנזי סיפר לתלמידים כי הוא נרגש לפגוש אותם וההתרגשות שלו גדולה כפליים אחרי ששני נכדיו, התאומים בן ועדי, עלו גם הם לכיתה א'.

שר החוץ הסביר לתלמידים על חשיבות עטיית מסיכה במהלך היום, למעט בזמן שצוות המורות והמורים מרשים להוריד וביקש מהם לדאוג שגם ההורים יקפידו על מסיכה.

השר אשכנזי: "שנת הלימודים הנוכחית לא קלה ויש עליכם אחריות רבה בשמירה על ההנחיות ועל הכללים ובמיוחד לדאוג למסכה על הפנים".

עוד הוסיף השר אשכנזי: "דיברתי עם ראש העיר המצוין שלכם שסיפר לי המון על בית הספר ועל המורות והמורים שלכם. ראש העיר לא הפסיק להחמיא להם ואני בטוח שאתם וההורים יכולים להיות רגועים. תשקיעו בלימודים, תכינו שיעורי בית והכי חשוב: תייצרו הרבה חברים טובים ותזכרו שבית ספר זה לא רק לימודים אלא גם ליהנות ולצבור חוויות".

דוידי אמר בביקור: "אני מברך את שר החוץ, גבי אשכנזי, על הגעתו לשדרות. סיירנו יחד בבית הספר, נפגשנו עם צוות המורים  ועם התלמידים היקרים".

דוידי, שליווה את בנותיו אמונה ויסכה ללימודים בבית ספר "תורני חדש", אמר: "אני כל כך שמח לראות את כל הילדים שהגיעו לבתי הספר ולגנים, מאמינים במערכת שעמלה רבות בחודשיים האחרונים להכין את המבנים לפי הנחיות משרדי הבריאות והחינוך. הקצינו תקציבים רבים למען מתווה לימודים עירוני שייטיב עם כלל התלמידים. אני מודה לאלעד קלימי, למנהל האגף, גיל חדש, לכלל הצוותים והמנהלים ומאחל הצלחה רבה לתלמידים. להורים אני אומר – הילדים שלכם בידיים טובות".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "זכינו לפתוח את שנת הלימודים בצורה יוצאת מן הכלל ב"ה, אודות לצוות הנפלא והמסור של עובדי אגף החינוך וצוותי ההוראה והנהלת בתי הספר,  אני מאחל לילדי ותלמידי שדרות שנת לימודים פורייה ומוצלחת. וכמובן תודה לראש העיר על הדחיפה והקצאת המשאבים לקידום החינוך בעיר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות