קיץ מהאגדות בשדרות

קיץ מהאגדות בשדרות

אירועי הקיץ לתושבי שדרות נמשכים כל העת עם עשרות אלפי משתתפים. לאחר שבועיים של פסטיבלים שסחפו אליהם קהל רב משדרות ומכל הארץ, נפתחו אירועי "שני בפארק" והשבוע החלו גם הכיופיות לאתרים שונים בארץ.

עיריית שדרות ומתנ"ס שדרות הכינו קיץ גדוש באירועים ופעילויות לתושבי העיר, בכל הגילאים ובכל המגזרים.

במסגרת אירועי "Sderot Summer" החלו בשבוע שעבר אירועי "שני בפארק", המתקיימים בפארק עזריאלי, עם פסטיבל "באבלס" והשבוע הופיע בפארק מול אלפי ילדים כוכב הילדים רוי בוי. אירועים אלה מצטרפים לתיאטרון בשכונות עם "הצרצר והנמלה", ניידת החופש בפארק המוזיקה עם "מוצארט בפארק" ובפארק הכלניות עם "פיקאסו בפארק", הפנינג המקדש במתנ"ס של האגף לתרבות יהודית, שלישי בשלייקס לגמלאים בסינמטק שדרות וההצגה "כיפה אדומה" בספרייה העירונית.

השבוע החלו לצאת לדרך ה"כיופיות למשפחה" – נסיעות למגוון אטרקציות ואתרי בילוי לכל המשפחה ברחבי הארץ בתשלום סמלי. בין האתרים: ימית 2000 בחולון, הלונה פארק בתל-אביב, סופרלנד בראשון-לציון, קיפצובה בקיבוץ צובה, מוזיאון בגין, האקווריום וגן החיות התנ"כי בירושלים, פארק המים שפיים בקיבוץ שפיים, "נחשונית" בקיבוץ נחשונים והמימדיון בתל-אביב.

"גמלאים ונהנים" ימשיכו ליהנות גם ביולי-אוגוסט מסרטים בסינמטק, טיולים, אתנחתא בים, טיול שקיעה בגן לאומי אפולוניה, ימי כיף במרחצאות חמי געש ועוד.

מ"מ ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, עו"ד יהודית אוליאל מלכה, הוסיפה: "אני רוצה להודות לראש העיר על קיומן של פעילויות הקיץ אשר משקפות את חשיבתו המתמדת על תושבי שדרות ורווחתם. בשיתוף העירייה, נמשיך לפעול ללא הרף להענקת מגוון פעילויות פנאי בתחומים שונים ולכל הגילאים והמגזרים, וזאת במטרה להמשיך ולספק הנאה מרובה לתושבי העיר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *