קיץ מהנה לנוער שדרות

קיץ מהנה לנוער שדרות

בני-הנוער של שדרות ממשיכים ליהנות מקיץ רווי בפעילות ובשבוע שעבר חוו לילה לבן בפארק עזריאלי, כולל הופעה של הזמר-חייל מרגי.
ביום חמישי האחרון שעבר נפגשו כ-200 בני נוער משדרות בגילאי ז'-י"ב בפארק עזריאלי לאירוע קיץ של נוער שדרות שלא היה כמותו בעיר בהובלת יחידת הנוער העירונית.

הנערים והנערות נהנו ממסיבת full moon צבעונית ומוזיקה מעולה של מועדון הנוער שדרוק.

פארק עזריאלי התקשט כולו והפך כולו למתחם מואר ובלעדי לנוער שכלל דוכני מזון מפנקים, שולחנות פינג פונג, כדורגל שולחן, הוקי אוויר, ספות זולה, דוכני יריד וגולת הערב הייתה מתקן ג'ירו 360 שהובא במיוחד למתחם.

בסופו של הערב קיבלו בני הנוער תמונות מגנט מזכרת מעמדת הצילום של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (רלב"ד) עם מסר של זהירות בדרכים למען שמירה על חופש בטוח.

היה זה אירוע שיא אחרי שלל אירועים חווייתיים וערכיים שהתקיימו במהלך החופש הגדול לכלל בני הנוער בעיר – אירועי הספורט וטורניר הקט-רגל, מעגלי שיח לתשעה באב, סדנאות גרפיטי וקונדיטוריה, מתחמי חוץ בפארקים בלילות, ערבי סרט, פעילות תנועות ומרכזי הנוער ועוד.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "דאגנו במהלך חופשת הקיץ למגוון של פעילויות לכלל התושבים, בכל הגילאים. הלילה לבן לנוער שדרות היה אירוע מיוחד במינו, שמצטרף לאירועים שאנו, באמצעות יחידת הנוער, מקיימים במהלך כל השנה. נמשיך להשקיע בבני הנוער היקרים והמוכשרים שלנו".

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: "בקיץ הזה לא משעמם בכלל לנוער שלנו, כל הפעילויות, האירועים והחוויות המגוונות שהפיקו הצוות הנפלא של יחידת הנוער, היו בתפוסה מלאה ובהשתתפות מרשימה של הנוער שלנו. שדרות התברכה בבני נוער איכותיים, חרוצים וערכיים. ההשקעה בהם היא השקעה בעתיד שלנו. בנינו שלל תוכניות קיץ המשלבות הנאה, תרבות, פנאי, עבודה והתנדבות לבני הנוער. תודה ליחידת הנוער בהובלת גל שמאי ולכל השותפים להצלחת הפעילות לנוער שלנו".

גל שמאי לוי מנהלת יחידת הנוער: "אנו שמחים לראות את בני הנוער שלנו מגיעים לפעילויות השונות והמגוונות, נפגשים זה עם זה, דתיים וחילונים מבתי ספר שונים. מדברים, משחקים ונהנים יחד. אירועים אלה מאפשרים לייצר חברויות חדשות, לגבש זהות מקומית חזקה ולתת ביטוי חיובי לנוער במהלך חופשת הקיץ. אנו מזמינים את כל בני הנוער להמשיך ולהתעדכן בפעילויות שלנו בהמשך הקיץ ולאורך כל השנה באמצעי המדיה השונים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *