קיץ של מיחזור בשדרות 

קיץ של מיחזור בשדרות 

כחלק ממהפכת המיחזור בשדרות והפיכת העיר לירוקה, משתתפת עיריית שדרות בקמפיין 'קיץ של מיחזור' שנערכת בשיתוף אתר 'וואלה' ותאגיד המיחזור 'תמיר' במטרה להעלות את המודעות למיחזור והגדלת השימוש בפחים הכתומים.

עיריית שדרות יוצאת בקמפיין מיחזור בעיר ופועלת להניע את התושבים למחזר כמה שיותר אריזות לפחים הכתומים. המטרה היא להעלות את המודעות לחשיבות המיחזור, כחלק מאורח חיים מקיים, כבר בגילאים הצעירים.

לאורך כל השנה מתקיימות פעילויות הסברה בגנים, בבתי הספר ובתנועות הנוער, על מנת לעורר את המודעות לחשיבות המיחזור וניתן לראות כי בשנה האחרונה מרבית מהתושבים החלו למחזר. אחוז המיחזור בעיר גדל משמעותית ועומד על כ-82.42% מכלל האשפה.

כבר מספר שנים שבעיריית שדרות נותנים עדיפות גבוהה לנושא הקיימות והשמירה על איכות הסביבה. בעיר ישנה פריסה משמעותית, רחבה ונגישה של מקסימום מתקני מיחזור על מנת לאפשר לתושבים למחזר בקביעות ובאופן קל ונוח.

מלבד פריסת הפחים הכתומים, העירייה פועלת בצורה נמרצת להעלאת המודעות לנושא המחזור והפרדת הפסולת, תוך דגש על שינוי הרגלי התושבים באמצעות קמפיין הסברה שנתי בכל הפלטפורמות הפרסומיות ובליווי תוכניות הדרכה במוסדות החינוך.

המשאבים הרבים שהעירייה משקיעה בפעילויות ההסברה במוסדות החינוך נובעות מתוך ההנחה כי באמצעות הילדים ניתן יהיה להגיע לאחים, להורים ולקהילה העירונית כולה וכך ייווצר שינוי משמעותי ורחב בהטעמת תהליכי הפרדת הפסולת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *