קניות עושים בשדרות! עיריית שדרות למען העסקים בעיר

קניות עושים בשדרות!

עיריית שדרות למען העסקים בעיר

מינהלת תעשייה ועסקים בעיריית שדרות יצרה מיזם חדש למען העסקים בעיר – חוברת פרסום בחינם לעסקים בעיר שנועדה לחזק אותם ולהנגיש את המידע אודותיהם לתושבים. בנוסף חולקה עם החוברת חוברת קופונים לעסקים השונים. 

מינהלת תעשייה ועסקים בעיריית שדרות פועלת רבות למען העסקים בעיר ובמיוחד בשנה האחרונה, שהייתה שנה מאתגרת מבחינה כלכלית בתחום העסקים, התעשייה והתעסוקה.

בין השירותים שהמינהלת מציעה ניתן למנות ליווי אישי והכוונה לאורך כל הדרך, שיווק וקידום עסקים, ליווי עסקי פרטני, הנגשת מידע, ידע מקצועי ועוד. כמו כן, בעקבות התפשטות הקורונה נוצרו אתגרים רבים וביניהם גם סגירת מקומות עבודה, צמצום כמות העובדים והוצאתם לחל"ת ואף פיטורי עובדים. לפיכך, ראש העיר, אלון דוידי ממשיך ומוביל יוזמות רבות באמצעות מינהלת תעשייה ועסקים שנועדו לחזק את הכלכלה של העסקים בעיר. בין היוזמות ניתן למנות השקת אינדקס עסקים דיגיטלי, פרויקט 'משלוחים בשקל', חודש העסקים הקטנים, קמפיין דיגיטלי 'עסק משלנו', הגרלת שוברי קניה בעסקים בעיר, הכשרות ממוקדות בנושאי שיווק וניהול פיננסי ויריד התעסוקה הוירטואלי הראשון בארץ שהתקיים לאחרונה בשדרות בשיתוף שירות התעסוקה, המינהלת, מרכז הצעירים והאגף לשירותים חברתיים. השבוע הושקו חוברות חגיגיות לתושבים שחולקו יחד עם עיתון ה'מידעיר'. העירייה פרסמה לעסקים קול קורא בו הזמינה אותם לקחת חלק בפרסום בחינם בחוברת ואכן מאות עסקים נרשמו ונענו ליוזמה. בחוברת העסקים שנקראת "חוברת העסקים שלנו" והופקה בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה – הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים ו"מעוף שדרות ועוטף עזה", ניתן לקבל בקלות ובנוחות מידע על כל עסק בעיר ופרטי התקשרות עימו. כאמור, מצורפת גם חוברת קופונים לעסקים בעיר במיוחד בשביל שימושם של כל התושבים. כלומר, ניתן למצוא בחוברת הטבות מפתיעות למימוש בעסקים בעיר בכל שנת 2021.

מטרת הפרויקט היא לחזק את העסקים המקומיים שלנו, להגדיל את החשיפה שלהם בפני לקוחות פוטנציאליים ולסייע להם להגדיל את רווחיות העסקים. כמו כן, כלל העסקים שמופיעים בחוברת 'העסקים שלנו' יפורסמו גם באינדקס עסקים דיגיטלי שהשיקה עיריית שדרות. בכל הנוגע לעסקים שאינם נרשמו, ניתן לפנות אל מינהלת תעשייה ועסקים, להירשם באינדקס עסקים דיגיטלי ולהמשיך לעקוב אחר השירותים שמינהלת תעשייה ועסקים מציעה.

ראש העיר, אלון דוידי: "בשדרות קיימת התחושה שכולנו משפחה אחת גדולה וזאת גם המטרה שלי ושל העירייה – לפעול למען התושבים בכל תחום אפשרי. מאז התפשטות הקורונה, עסקים רבים נפגעו ובמיוחד העסקים המקומיים שלנו, לכן הנחיתי את מינהלת תעשייה ועסקים לצאת עם יוזמות רבות שנועדו לחזק את הכלכלה של שדרות ולחבר את התושבים לעסקים המקומיים. אני רוצה להודות לכל העוסקים בפרויקט זה, לשמעון אדרי מנהל מינהלת תעשייה ועסקים, לחנה רפאלי וללירון זוהר רבינוביץ'. אנו נמשיך לפעול תמיד למען התושבים בעיר, לדאוג לרווחתם וחשוב לזכור שקניות עושים רק בשדרות!".

מנהלת תחום קידום עסקים, לירון זוהר רבינוביץ': "תודה לכל העסקים שנרתמו לפרויקט, נרשמו והציעו הטבות עבור תושבי העיר. המטרה שלנו במינהלת תעשייה ועסקים היא לחזק את עסקים שלנו ולחזק את הכלכלה המקומית. אנו יוצרים מיזמים מגוונים ויצירתיים כדי לחבר את התושבים לעסקים המקומיים ולהביא לחשיפתם לקהל לקוחות חדשים. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה או פנייה ואנו נפעל עבורכם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *