קפיצה של 776% במכירת דירות בשדרות

קפיצה של 776% במכירת דירות בשדרות

שדרות שומרת על הבכורה – נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שפורסמו השבוע מצביעים על קפיצה אדירה של 776% במספר הדירות שנמכרו בעיר בין החודשים ספטמבר 2019 לינואר 2020 – מקום 1 בארץ באחוז הקפיצה במכירות.

מתיחות מתמשכת של שנים, סבבי לחימה אחת לכמה חודשים שמשביתים את האזור כולו למרות כל אלו מציגה העיר שדרות, מרחק קילומטר מגבול רצועת עזה, פריחה ושגשוג נדל"ני מרשימים ביותר בזכות פיתוח מתמשך, חינוך טוב, עשייה אינסופית למען התושבים והנהגה מחויבת ואכפתית.

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שפורסמו השבוע, העיר שדרות הציגה בין החודשים ספטמבר 2019 לינואר 2020 קפיצה אדירה של 776.7% במספר הדירות שנמכרו בה, בהשוואה לחודשים אוגוסט-אוקטובר 2019. אם בתקופה הקודמת נמכרו 30 דירות בלבד, הרי שבין ספטמבר 2019 לינואר 2020 נמכרו בעיר 263 דירות. את קצב המכירות אפשר להסביר בין היתר בהתהוותה של השכונה החדשה בצפון העיר, "שדרות בפארק", שהיא השכונה השביעית בשדרות.

הנתון המרשים הזה הופך מרשים עוד יותר כשנזכרים כי באמצע נובמבר, עמוק בתוך התקופה המדוברת, אירע סבב לחימה נוסף בעזה – עוד אחד מסדרת הסבבים האינסופית באזור. סבבים כאלו משתקים לחלוטין את העיר ואת סביבתה, אך עניין זה לא הפריע לעלייה בנתוני המכירות בעיר המרכזית בעוטף עזה.

בימים אלה, מלבד שכונת שדרות בפארק, נמשכת ההתאכלסות בשכונות נאות שקמה, המוזיקה, הכלניות והאחוזה וכן שיווקים שנותרו בחלק מהשכונות.

בהמשך יחלו השיווקים בשכונת הבוסתנים החדשה בצפונה של העיר ובשכונת מתחם 11 (שם זמני) הסמוכה אליה.

ראש העיר, אלון דוידי, שמח לשמוע על הנתונים ואמר: "שדרות כבר מזמן מיתגה את עצמה כיעד נדל"ני אטרקטיבי ומבוקש בכל הארץ וזאת בזכות האופי של העיר, עיר קהילתית, חמה, עם תושבים טובים ועובדי עירייה מסורים שנותנים את כולם למען התושבים. נמשיך להשקיע ולעשות כדי להישאר תמיד בצמרת הערים המבוקשות".

 

·       מצורפת ההודעה ותמונות של שדרות ובנייה בשדרות. צילום רחפן: גולן סבג

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *