רה"מ נתניהו נפגש עם דוידי

רה"מ נתניהו נפגש עם דוידי

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, נפגש השבוע עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בלשכתו בירושלים. רה"מ שמח לשמוע מדוידי על התפתחותה המואצת של העיר שהחלה בקדנציות הקודמות שלו כראש הממשלה והבטיח לקדם את החלטת הממשלה לשדרות ועוטף עזה לשנים 2023-2024.

ממשלת ישראל ה-37 יצאה לדרך ב-29 בדצמבר 2022 ובעיריית שדרות החלו כבר בעבודה המשותפת עם שרי ושרות הממשלה וכמובן עם לשכת ראש הממשלה וראש הממשלה בעצמו.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, נפגש השבוע עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, והשניים שוחחו במשך שעה ארוכה על התפתחותה המואצת של העיר בשנים האחרונות, התפתחות שהחלה בקדנציות הקודמות של נתניהו כראש הממשלה ותימשך כעת ביתר שאת.

ראש הממשלה שיבח את דוידי על תפקודו בעיר ואמר שניתן לראות שהעיר מתפתחת באופן הנכון.

במקביל, ביקש דוידי מנתניהו את דחיפתו להחלטת ממשלה לשדרות ויישובי עוטף עזה לשנים 2023-2024, כפי שפעל בהחלטות הממשלה הקודמות שכל תכליתן היא סיוע לאזור שנמצא למעלה מ-20 שנה תחת מתקפות של טרור מרצועת עזה. ראש הממשלה אמר לדוידי שהוא מודע לעניין החלטת הממשלה החדשה, שהעבודה עליה החלה עם משרדי הממשלה בקדנציה שהסתיימה לאחרונה ויפעל לשפר אותה על מנת להיטיב עם הרשויות בעוטף ותושביהן.

ראש העיר, אלון דוידי: "שמחתי לפגוש את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ולחזור לשתף פעולה איתו ועם שרי ושרות הממשלה החדשה, שאת מרביתם אני מכיר היטב מעבודתנו המשותפת מאז שנבחרתי לראש העיר. נפעל יחד לקידום העיר שדרות במתחמי תעסוקה, בילוי ופנאי, במוסדות חינוך, בתחבורה, באיכות הסביבה, בפיתוח של השכונות החדשות וטיפוח העיר הוותיקה למען כלל התושבים והתושבות".

 

  • צילומים: באדיבות עיריית שדרות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *