רחוב) הדגל מונף לראש התורן

(רחוב) הדגל מונף לראש התורן

כחלק מתקציבי "ישן מול חדש" בעיר שדרות, עיריית שדרות, באמצעות החברה הכלכלית, ביצעה לאחרונה עבודות שיפוץ ושדרוג ברחוב הדגל במרכז העיר. המטרה היא להנגיש את המרחב הציבורי, לשפר את התנאים ברחוב זה ולהמשיך ולהיטיב את חווית המגורים של התושבים בשדרות.

במסגרת הסכם הגג עליו חתמה עיריית שדרות עם המדינה בשנת 2018, דאג ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, להכניס תקציבים תחת הכותרת "ישן מול חדש". הכוונה היא שעל כל כמות דירות חדשות שמשווקת בעיר, העירייה מקבלת ממשרד הבינוי והשיכון תקציב לשדרוג תשתיות בשכונות וותיקות. 

העירייה, באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח שדרות, כבר ביצעה פרויקטים רבים בשכונות הוותיקות בעיר כחלק מ"ישן מול חדש" וחלקן בשכונת נאות אשכול, כאשר השבוע סיימו לשפץ ולסדר את רחוב הדגל שנמצא בשכונה זו. מדובר על רחוב מרכזי בו ניתן למצוא את 'קופת חולים כללית', 'הסינמטק', מרכז 'אתגרים', 'מרכז צעירים', 'מרכז תכלית', מעונות יום ועוד. חשוב לציין כי לפני ההחלטה על ביצוע עבודות השיפוץ, הייתה במקום מצוקה רבה של מציאת חנייה ולשם כך היה צריך לבצע עבודות מקיפות ונרחבות.

בפרויקט זה הושקעו כ-1,200,000 ₪, כאמור מתקציבי משרד הבינוי והשיכון. העבודה נמשכה כשלושה חודשים וכללה יצירת מעגל תנועה כדי שיהיה ניתן לצאת בקלות מן החנייה. בנוסף, בוצעו גם עבודות החלפת תאורה, עבודות ריצוף, תמרור מחדש, הוספת מקומות

חנייה והוספת ריהוט רחוב.

ראש העיר, אלון דוידי: "אנו ממשיכים להוביל ולקדם את העיר שדרות בכל התחומים ומגיעים לכל השכונות הוותיקות ולרחובות הוותיקים, כפי שהבטחתי. אנו מבצעים עבודות שיפוץ בשכונות הוותיקות בעיר וזאת כדי שהתושבים יוכלו להנות מהעיר המדהימה שלנו. תודה לתושבים על הסבלנות שהם מגלים בזמן העבודות שדורשות לעתים סגירת כבישים וכמובן לעובדים שעמלים על ביצוע העבודות לשביעות רצון כלל התושבים. אנו נמשיך לשפר את העיר ולהפוך אותה לעיר הטובה והיפה ביותר"  

One thought on “רחוב) הדגל מונף לראש התורן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *