רחוב הרמב"ם בשדרות התחדש

רחוב הרמב"ם בשדרות התחדש

תנופת הפיתוח בשדרות אינה פוסחת על השכונות הוותיקות. פרויקט שיפוץ רחוב הרמב"ם בעלות של כמיליון וחצי שקלים הגיע לסיומו. ראש העיר, אלון דוידי, הגיע לבתי התושבים עם זר ורדים ובישר על פתיחת מרכז שירות לתושב בשכונה. "נמשיך לפתח את העיר ולהפוך אותה ליפה והמקסימה ביותר במדינת ישראל", אמר דוידי.

רחוב הרמב"ם בשדרות, הממוקם במרכז העיר, בשכונת נאות הנשיא, מהווה ציר תנועה מרכזי ביותר. כפי שראש העיר, אלון דוידי, הבטיח בעבר להגיע לכל רחוב ורחוב בעיר, הגיעו עובדי העירייה והחכ"ל לרחוב זה, דאגו להחלפת המדרכות, בוצעה הנגשת וסימון החניות והמעברים לשבילים בין הרחובות והוצב ריהוט רחוב.

עלות העבודות הסתכמה בלמעלה ממיליון וחצי שקלים שהושקעו לטובת הפרויקט.

ביום שישי האחרון, הגיעו דוידי ומחזיק תיק שירות לתושב ושיקום שכונות פיזי, אורן נזרי, לבתי התושבים, תוך שהם לא מפספסים אף אחד מהם, והעניקו לכל משפחה זר ורדים מרענן כאות תודה על עמידתם בסבלנות לאורך מהלך העבודות ועל שיתוף הפעולה מצידם.

בבתי התושבים שמע דוידי אינספור תודות על השיפוץ במרחב הציבורי בשכונה, ועל כך שהעירייה שמה דגש על השכונות הוותיקות, תוך כדי בניית השכונות החדשות.

דוידי בישר לתושבים שבקרוב ייפתח משל"ת – מרכז שירות לתושב בשכונות נאות הנשיא ונאות אביב (ניר עם, חופית והסביבה) וייתן מענה לתושבים בכל הצרכים העירוניים.

טקס הפתיחה יתקיים ב-22.9 במסגרתו ייהנו התושבים מהפנינג לכל המשפחה, ישמעו על המשל"ת ויכירו את הצוותים השכונתיים שילוו את השכונה בתחום השירות העירוני.

לדוידי ונזרי התלוו בסיור מנהלת אגף שירות לתושב, הילה אלימלך, ורכז המשל"ת, מרכז שירות לתושב, יוסי שטרית.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "לצד הבנייה המאסיבית בשכונות החדשות, שמנו דגש על השכונות הוותיקות, נאות אשכול, נאות הדקל וניר עם, בהן בוצעו עבודות שיפוץ בחדרי המדרגות, התקנת מעקות, עמודי תאורה, גינון, הוספת ריהוט רחוב והקמת גני שעשועים. אני מודה לתושבים על סבלנותם ומודה לחברה הכלכלית, לאגף שירות לתושב ולאגף ההנדסה על העבודות בשכונה ובכלל. נמשיך לפתח את העיר ולהפוך אותה ליפה והמקסימה ביותר במדינת ישראל".

חבר מועצת העיר, ומחזיק תיק שיקום שכונות ושירות לתושב, אורן נזרי: "העירייה משקיעה משאבים רבים לקידום ופיתוח העיר, בדגש על השכונות הוותיקות, אני מודה לראש העיר, אלון דוידי, על גיוס המשאבים התקציביים, וכמובן לתושבים היקרים, על הסבלנות, אורך הרוח ושיתוף הפעולה. בקרוב  ייפתח המשל"ת שייתן מענה לתושבי השכונה בתחום השירות".

 

·      מצורפת ההודעה ותמונות מהביקור בבתים. צילום: עיריית שדרות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *