רשת "פתאל" נכנסת לשדרות

רשת "פתאל" נכנסת לשדרות

כחלק מהשירות של עיריית שדרות להנגיש ולייצר תעסוקה איכותית לתושבי העיר, תחום התעסוקה באגף לפיתוח כלכלי-תעסוקתי החל בשיתוף פעולה עם חברת "פתאל".

רשת "פתאל", הכוללת כ-100 בתי מלון בארץ ובעולם ומעסיקה אלפי עובדים, פתחה את ההזדמנות לתושבי העיר להיות חלק מהרשת. מנהלי כוח האדם ברשת הציעו לתושבים מגוון רחב של משרות ותפקידים מעניינים בדגש על שירות ומכירות בהם אופי העבודה הוא היברידי. העבודה מאפשרת לתושבים לעבוד ממשרדי החברה באשדוד או מהבית (כשהם מספקים את הציוד) ולהרוויח שכר גבוה בנוסף לתנאי עבודה נוחים, טובים ומלאי מתנות.

לאחר פרסום ברשתות והצעה לתושבי העיר להגיע להתמיין לעבודה נערך יום ראיונות לתפקידי שירות ודיגיטל למוקד ההזמנות של חברת פתאל. ליום זה נרשמו כ-50 מועמדים וביום ראשון האחרון חלקם הגיעו לראיון עבודה במרכז הצעירים בעיר. לאורך היום ראיינה אותם איריס טננבוים, מנהלת משאבי אנוש מרכז נופש פתאל, ובדקה את התאמת המועמדים. "הקורונה הביאה איתה את מודל העבודה ההיברידי, היום אפשר לעבוד מהבית ולהיות חלק מארגון גדול", אמרה טננבוים, "הגעתי לעיר שדרות בידיעה שיש כאן אוכלוסייה טובה ואיכותית ושאולי המרחק או חוסר ההכרות עם פתאל הם אלה שמונעים ממנה להיות חלק מאיתנו. אני חושבת שיש כאן הזדמנות לרבים, גם לאימהות שמחפשות לעשות קריירה ולהמשיך לגדל את ילדיהם. זוהי אחת השותפויות שאני מאמינה בהן ורואה המשכיות לטווח הרחוק".

לאור ההצלחה וקבלתם לעבודה של חלק מהתושבים ייפתח בקרוב יום נוסף של ראיונות בעיר.

מנהלת תחום התעסוקה בעירייה, גל שמאי לוי: "אנו שמחים ומודים על שיתוף הפעולה עם רשת פתאל ומקווים שתושבים רבים יוכלו להיות חלק מהמועסקים ברשת. מודל העבודה ההיברידי מאפשר תעסוקה איכותית, עם אפשרויות קידום, תנאים טובים ומהבית. זוהי דוגמה אחת לחיבורים רבים שפורום התעסוקה העירוני המורכב מכל בעלי התפקידים בעיר שעוסקים בתעסוקה מייצר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *