שדרות גולשת- 4,000 איש בפסטיבל סיום הקיץ

שדרות גולשת-

4,000 איש בפסטיבל סיום הקיץ

עיריית שדרות והמתנ"ס העירוני סיכמו את אירועי הקיץ בפסטיבל מים ענקי שנועד לכל המשפחה. הפסטיבל כלל מתנפחים, מגלשות, סירות פדלים, תותחי קצף ועוד.

החופש הגדול הסתיים רשמית וכל התלמידים והתלמידות שבו אל ספסל הלימודים ב-1 בספטמבר (היום). רגע לפני שהחופש הגדול נגמר, עיריית שדרות והמתנ"ס העירוני ארגנו מסיבת סיום קיץ מטורפת ורטובה לחלוטין לכל הילדים והילדות. כזכור, העירייה והמתנ"ס דאגו שהקיץ בשדרות יהיה גדוש בשלל הופעות, אטרקציות, ימי כיף ופעילויות לכל תושב בעיר. כתוצאה מכך חגיגות סיום הקיץ היו חייבות להיות ענקיות והן כללו מגלשות מים ענקיות, תותח קצף, מתחם חוף ים ועוד מלא הפתעות!!

ביום ראשון האחרון פארק מוסקוביץ' (המוזיקה) התמלא במים, במתנפחים וב- 4,000 איש שהגיעו להנות מסיום הקיץ. כמו כן, העיצוב של המקום היה בקונספט של מים וגלישה. מלבד מתנפחי המים, מגלשות הענק, המבוכים, הבריכות וסירות הפדלים, היו גם עמדות צילום קיציות, דמויות שטח, סדנאות יצירה ופעילות בנושא איכות הסביבה.

בתוך כך, עיריית שדרות, בסיוע המשרד להגנת הסביבה, פועלים בחודשים האחרונים על מנת לעודד ניקיון ושמירה על הסביבה. בחודש יולי עלה קמפיין נרחב ברחבי העיר עם הסלוגן "בשדרות שומרים על הבית נקי". בנוסף לפעילויות השונות שהתקיימו בשכונות, התקיימה גם פעילות בפסטיבל סיום הקיץ. במתחם הפארק הסתובבו חמש דמויות צבועות בירוק שחילקו לילדים כרטיסיות אותן הם היו צריכים למלא. כלומר, כל פעם שאחד הילדים זרק את העטיפה לפח או ביצע פעולה אחרת שקשורה לניקיון, האיש הירוק היה מנקב להם את הכרטיסייה. לבסוף, לאחר 5 ניקובים היה ניתן להגיע לעמדה ולקבל תיק גדול שעשוי מחומר ממוחזר.

אמנם חופשת הקיץ הסתיימה, אך עיריית שדרות ממשיכה לפעול ולהביא לעיר את הפסטיבלים והאטרקציות הטובות ביותר, כאשר ב-21 בספטמבר יופיע בעיר שלמה ארצי ובחול המועד סוכות יתקיים פסטיבל "סוכה למחשבה". לכל האירועים והפעילויות ניתן לעקוב אחרי עמודי הדיגיטל הרשמיים של 'עיריית שדרות' ו'מתנ"ס שדרות".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *