שדרות: החלה הבנייה של מתחם הנינג'ה

שדרות: החלה הבנייה של מתחם הנינג'ה

בקיץ הקרוב תושבי העיר שדרות יוכלו להנות ממתחם הנינג'ה הענקי שמוקם בפארק מוסקוביץ' (המוזיקה). המתחם יהיה מורכב משני מתחמים המתאימים לכלל הגילאים.

בימים אלו ממש, לאחר החגים וימי הזיכרון, החלו באופן רשמי עבודות הבנייה במתחם הנינג'ה שצפוי לקום בפארק מוסקוביץ' (המוזיקה) בשדרות. כאמור, לאור הטירוף סביב מתחמי הנינג'ה ברחבי העולם, הוקם לפני כשנה מתחם נינג'ה סגור במתנ"ס שדרות. כעת, לאור ההצלחה, החליטה העירייה להקים בשדרות מתחם נינג'ה גדול שיונגש לכלל הציבור הרחב. המתחם מוקם על-ידי העירייה, החברה הכלכלית לפיתוח שדרות ובסיועה של צ'רנה מוסקוביץ' שתרמה רמות להקמת הפארק שנקרא גם על שמה. עלות הבנייה היא למעלה ממיליון שקלים וכבר בקיץ הקרוב צפויים התושבים להתאמן ולהנות מן השירותים שמוצעים בפארק הנינג'ה הענק. המטרה היא שבחודשי הקיץ תושבי העיר ובני הנוער בעיקר יוכלו להעסיק את עצמם, להתאמן ואף לחזק את הגוף ולשמור על הבריאות.

הפארק יהיה מורכב משני מתחמים, כאשר הראשון יהיה מיועד לילדים עד גיל 14. המתחם השני יהיה מיועד לבוגרים ולמתקדמים יותר. כמו כן, בפארק יהיה ניתן להתאמן ולמדוד תוצאות באמצעות שעון החול שיוצב בו. בנוסף, בין המתקנים המוצעים יהיה את המתלה המרחף, הבאזר, גלגלי האופניים, הגשר המתנדנד, הסטפר, אומגה ועוד. כזכור, החברה המבצעת של בניית הפארק הינה "מתקני פסגות". עוד ניתן לומר כי בפארק מוסקוביץ' לא יוקם רק מתחם נינג'ה אלא יוקמו גם מגלשות ענקיות שמיועדות לילדים ומבוגרים.

  • צילומי רחפן: גולן סבג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *