שדרות: הילדים יצרו ברכות ושתלו שתילים

שדרות: הילדים יצרו ברכות ושתלו שתילים

עיריית שדרות, בהובלת אגף שפ"ע, העניקה שתילים לכבוד ט"ו בשבט לתושבים ששיתפו בדף הפייסבוק העירוני יצירות של ילדיהם בצירוף ברכה לעיר שדרות – ירוקה ומטופחת כל השנה!

במסגרת הגבלות התנועה והסגר האחרון, אגף שפ"ע מצא דרכים יצירתיות לחגוג ולציין את ט"ו בשבט ולטפח את העיר שדרות.

בחג ט"ו בשבט, ראש השנה לאילנות, פרסמה העירייה פוסט בדף הפייסבוק העירוני שקרא לתושבי העיר להצטרף, לשתף יצירות ברוח החג ולברך את העיר שדרות שתישאר ירוקה ומטופחת כל השנה. בימים אלה צוות האגף מבצע חלוקה לתושבים המעורבים – שי לחג, עד הבית. שתיל קטן, בפח מתכת, בצירוף מסכת קורונה ממותגת. כך, התושבים לקחו חלק במנהגי החג – נטיעת שתילים, מבלי לצאת מהבית ולהפר את ההנחיות.

בנוסף, בחלוקה לקפסולות ועל-פי הגבלות "התו הסגול", צוות אגף שפ"ע ערך נטיעות חגיגיות עם תנועות הנוער בעיר: אריאל בנים ובנות, הנוער העובד והלומד, שבט הצופים ובני עקיבא וכך העיר שדרות התחדשה במאות שתילים רב שנתיים. גם סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי, הצטרף לחלק מהנטיעות עם בני הנוער.

אגף שפ"ע פועל רבות להעמקת הקשר והדיאלוג עם תושבי העיר תוך שיפור מתמיד של השירותים אותם הוא מספק, אין דרך טובה מזו בחג הטבע הנושא עמו רוח של צמיחה, התפתחות ושורשיות להתחזק ולפעול יחד למען הסביבה, איכות חיי התושבים, נראות העיר ופיתוח שטחים ירוקים לפנאי.

ראש העיר, אלון דוידי: "ט"ו בשבט טומן בחובו ערכים סביבתיים רבים, שעיריית שדרות, באמצעות אגף שפ"ע, מקדמים לאורך כל השנה בדמות פרויקטים ירוקים לשיפור מתמיד של פני העיר שדרות. יישר כוח לאגף שפ"ע על המעורבות הקהילתית וטיפוח העיר בחג ובמשך כל ימות השנה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *