שדרות חגגה את יום האישה

שדרות חגגה את יום האישה

שדרות חגגה ותחגוג בענק את יום האישה הבינלאומי. סגני ראש העיר, אלעד קלימי וחוה נחשונוב, חילקו ורדים לעובדות העירייה ולנשות עסקים, משאית תהלוכה מפוארת עם אומנים נסעה ברחבי העיר, הוצבו עמדות טיפוח ויופי לנשים במתנ"ס העירוני וב-21 לחודש יתקיים מופע של הקומיקאיות מיקי קם וציפי שביט – כל זה ועוד רק לנשות העיר. 

כמדי שנה, ב-8 במרץ, מציינים ברחבי העולם את יום האישה שנועד לציין את המאבק למען שוויון זכויות נשים ואת מאבקן לצדק ולשלום. העיר שדרות לא יוצאת מן הכלל, ולמרות נגיף הקורונה ששינה את שגרת חיינו בשנה האחרונה, ציינו את המועד ברחבי העיר. האמונים על האירועים היו מחלקת קליטה בעירייה והמתנ"ס העירוני. בבוקר יום שני, סגני ראש העיר, אלעד קלימי וחוה נחשונוב, מנכ"ל העירייה, גלעד אברהמי, מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר ומנכ"לית המתנ"ס, לימור כהן, קיבלו את עובדות העירייה ושלוחותיה בוורדים והוקירו להן תודה. בפתח הבניין הציבו עמדה מקושטת עם פרחים ובלונים, ובו כל אישה הצטלמה וקיבלה מגנט מזכרת מהיום הזה שנועד כולו עבורה. גם המתנ"ס העירוני ציין את המאורע והזמין 40 נשים המחזיקות ב'תו ירוק' להגיע ולחגוג. לנשים חיכה קיר צילום ומגנטים למזכרת, טיפולי קוסמטיקה, איפור, שיער ופדיקור, שירה בציבור ומכירה של בגדים. בנוסף, התקיימה גם חגיגה ברחבי העיר.

החל משעות אחר-הצוהריים ובמשך ארבע שעות הסתובבה משאית שעברה בין השכונות ובה הופיעו האומנים מישה קירקילן, לאנה B, שון בראון וdance show revolution. האומנים הופיעו ללא הרף עם מוזיקה, ריקודים, בלונים וחלוקת פרחים. המופע היה חגיגי ושמח והוא נועד לשמח את תושבי העיר, ובמיוחד את נשות העיר גם בזמנים אלו.

חגיגות יום האישה לא נגמרו רק ביום אחד וצוינו גם ביום רביעי בהרצאתה המרתקת של שרית מזוז אל-חי, 'להיות אוהבת ונאהבת'. את האירוע הובילה מ"מ וסגנית ראש העיר ויו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה, עו"ד יהודה אוליאל מלכה. כמו כן, גם ב-21/3/21 יתקיים אירוע חגיגי לכבוד נשות שדרות בהובלת המתנ"ס העירוני עם הופעה של הקומיקאיות ציפי שביט ומיקי קם. האירוע מיועד רק לבעלות 'תו ירוק' (מתחסנות ומחלימות) ועלות הכרטיס הינה 70 ₪. ניתן לרכוש כרטיסים דרך אתר המתנ"ס. כל אישה שתגיע תקבל מארז אישי ושי.

ראש העיר, אלון דוידי: "ה- 8 במרץ הוא יום שנועד כולו עבור הנשים. זהו הזמן שלנו להכיר תודה לכל האימהות, האחיות והבנות על קיומן בעולם. תודה רבה לכל אגפי ומחלקות העירייה, למתנ"ס העירוני וליו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה, עו"ד יהודה אוליאל מלכה על ציון יום האישה בשדרות".

מ"מ ראש העיר ויו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה, יהודית אוליאל מלכה: " ביום האישה אנו מוקירים את פעילותן של הנשים בעולם באמצעות חגיגות, הרצאות ופעילויות. למרות הקורונה, הצלחנו לחגוג בגדול ואף נמשיך כך במהלך החודש. תודה לכל העוסקים ועוסקות במלאכה".

סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק הקליטה, חוה נחשונוב: "נשות שדרות, בהן עובדות העירייה היקרות, זכו לכל תשומת הלב ביום חשוב זה, שמבחינתנו הוא נמשך כל השנה. לנשים חשיבות משמעותית בהשפעה על התפתחותה של העיר, המדינה ואף העולם".

צילום: דוברות עיריית שדרות.  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *