שדרות: מיזם 'משלוחים בשקל' מכה שנית

שדרות: מיזם 'משלוחים בשקל' מכה שנית

לאור ההצלחה המסחררת בקיץ האחרון של מיזם 'משלוחים בשקל' שיזמה עיריית שדרות, הוחלט להחזירו שוב גם בתקופת הסגר השלישי. כעת לא מדובר רק על עסקי מזון, אלא גם על עסקים שלפי "התו הסגול" אינם פתוחים לקבלת קהל.

בחודש ספטמבר האחרון הסתיים מיזם 'משלוחים בשקל' בעיריית שדרות שנחל הצלחה מסחררת. המטרה הייתה לעודד את התושבים לרכוש מעסקים מקומיים ובכך לסייע לעסקי המזון בעיר, כשהתושב נדרש לשלם שקל אחד על משלוח. במהלך התקופה סבסדה העירייה למעלה מ-5,000 משלוחים. כאמור, לפני כשבוע מדינת ישראל נכנסה לסגר שלישי ועל כן, ראש העיר אלון דוידי, הנחה את מינהלת תעשייה ועסקים בעירייה להחזיר בשנית את המיזם המוצלח וכעת לא רק לעסקי המזון, אלא גם לעסקים קטנים שמבצעים משלוחים ואינם פתוחים לקבלת קהל.  המיזם החל ביום רביעי האחרון והוא צפוי להימשך לאורך כל ימי הסגר במגוון עסקים שנרשמו להיות חלק מן ההטבה. התושבים שמזמינים ישלמו על המשלוח רק שקל אחד בלבד, ואילו העירייה תסבסד את שאר הסכום.

בפעם הקודמת, העירייה סבסדה את המשלוחים בעלות של כ- 70,000 ₪. כעת, נרשמו למעלה מ-30 עסקים והמטרה של העירייה היא לעזור כמה שיותר לעסקים בעיר.  עיריית שדרות פועלת רבות למען העסקים בשדרות, ורק בחודש דצמבר האחרון חולקה חוברת פרסום בחינם לעסקים בעיר. בנוסף, חולקה גם חוברת קופונים לעסקים השונים.

ראש העיר, אלון דוידי: "אנו נמצאים כעת בסגר שלישי והנפגעים מכל הם בעלי העסקים שנאלצים לסגור את החנויות ולעבוד רק במתכונת של משלוחים. באוגוסט האחרון, הנחתי את מנהלת תעשייה ועסקים ליצור מיזם את המיזם 'משלוחים בשקל' שנועד להניע את הכלכלה המקומית ושמחתי לראות לאחר מכן שרשויות נוספות אימצו אותו. לאור ההצלחה, החלטתי שגם כעת אנו נסבסד את המשלוחים בעיר ולא רק לעסקי מזון, אלא לכל עסק שסגור ומבצע משלוחים. תודה רבה למנהל מינהלת תעשייה ועסקים, שמעון אדרי, למנהלת תחום קידום עסקים, לירון זוהר רבינוביץ' ולחנה רפאלי מהמינהלת. אנו נמשיך לפעול למען העסקים בעיר שלנו".

מנהלת תחום קידום עסקים, לירון זוהר רבינוביץ': "אנחנו שמחים להמשיך ולייצר מיזמים ייחודיים לחיזוק הפעילות העסקית בתקופה מורכבת זו. מיזם זה מצטרף לשורת מיזמים וכלים שאנחנו מציעים לבעלי העסקים בעיר לחיזוק הכלכלה המקומית שלנו".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *