שדרות ממשיכה להתפתח ולהתחדש – עשרות מיליוני ₪ אושרו במליאה

שדרות ממשיכה להתפתח ולהתחדש –

עשרות מיליוני ₪ אושרו במליאה

 ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, הביא לאישור ישיבת המליאה האחרונה פרויקטים ותוכניות ברחבי העיר בהיקפים של מיליוני שקלים, כחלק מתנופת הפיתוח שבה נמצאת העיר. "אנחנו פועלים כל העת לגייס תקציבים לטובת פרויקטים בעיר לכלל התושבים ובכלל התחומים, לקדם ולפתח כמה שיותר", אמר דוידי.

במסגרת החלטת הממשלה וכחלק מתוכנית חיזוק החוסן האזרחי בשדרות וביישובי העוטף ולאחר עבודה מאומצת של ראש עיריית שדרות, אלון דוידי וצוותו, מול משרדי הממשלה, הוא הצליח לגייס עשרות מיליוני שקלים והביאם לאישור בישיבת המליאה האחרונה לטובת פרויקטים רבים במספר תחומים כחלק מתנופת הפיתוח שבה נמצאת העיר.

בתחום החינוך יושקעו משאבים רבים ותקציבים המגיעים ממשרד החינוך. 30,000 ₪ אושרו לטובת הנגשה אקוסטית לתלמידים לקויי שמיעה בבית-הספר תלמוד תורה 'בני יוסף' ו-160,000 ₪ לטובת עיצוב מרחבי למידה בבתי הספר 'מדעים אלון' ו'שקמים מעוז'. בנוסף אושרו תוספות של שני מיליון ₪ לביצוע עבודות בניית גני ילדים בשכונות החדשות, כך שהתב"רים המעודכנים יעמדו על שישה וחצי מיליון ₪.

כמו כן, אושר התקציב לבניית מבנה חדש לבית הספר 'הרא"ה' בסכום של 11 מיליון ₪, בו ייבנו 12 כיתות לימוד, מעבדות, חדרי ספח, מנהלה ועוד. בבית הספר יהיו מרחבי למידה חדשניים המתאימים ללמידה במאה ה-21 עם כל השכלולים הנדרשים.

המהפכה הירוקה בשדרות נמשכת ולטובתה אושר עדכון של 800,000 ₪ והתקציב יעמוד על שלושה מיליון ₪ לטובת שדרוג והמשך החלפת פחי האשפה הירוקים בעיר בפחים מוטמנים ואף להתקין בהם חיישנים, שבאמצעותם אגף שפ"ע וכן עובדי פינוי האשפה, יכולים לראות בכל רגע נתון כמה אחוז מהפח התמלא. עובדי פינוי האשפה מתחילים את יום העבודה בצפייה באפליקציה ומקבלים מסלול בהתאם לנתונים שמשודרים אל המוקד העירוני ואליו. דבר זה יביא לשיפור זמני הפינוי ושיפור אדיר באיכות חיי התושבים. בנוסף, התקבלה הרשאה לפיתוח ושדרוג רחוב ישעיהו בשכונת נאות הנביאים בסך של כחצי מיליון ₪.

כמו כן, אושרה תוספת של 28 מיליון ₪ ממשרד השיכון לביצוע עבודות עפר ופיתוח תשתיות שלב א' בשכונת הבוסתנים החדשה הממוקמת בצפון-מערב העיר כך שהתקציב המעודכן יעמוד על סך של כ-46 מיליון ₪ וכן תוספת של 13 מיליון ₪ ממשרד הכלכלה והתעשייה לתכנון ופיתוח איזור תעשייה, כך שהתקציב המעודכן יעמוד על סך של 46 מיליון ₪.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אנחנו נמשיך לפעול ולעשות כל מה שיידרש כדי שהעיר  שלנו תתפתח ותתחדש. צוותי העירייה ואני פועלים כל הזמן בכדי לגייס תקציבים ומשאבים לטובת כלל התושבים ובכל התחומים, גם חינוך, גם תשתיות, וגם סביבה, ואני שמח על כל שקל שאנחנו מקבלים שכל כולו למען התושבים היקרים של העיר שלנו".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *